Somogyi Imre: Kertmagyarország felé. Bp., 1942, Magyar Élet, (Pesti Lloyd-ny.), 127+1 p. Kiadói félvászon-kötés, kopott, kissé foltos borítóval. Benne Somogyi Miklósról, a "Kertmagyarország apostoláról" szóló cikkel.