Magyar emlékveretek, plakettek Tételek száma: 244
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
3240744
31382
482
Hungarian commemorative medals and plaques
Numizmatika
1895. "Magyar ország ezeréves fennállása - Árpád - I. Fer. Józs. 896-1896 / Ezredéves Országos Kiállítás - Emlék érem 896 1896" kétoldalas bronz emlékérem füllel (35mm) T:XF patina 3240781
31383
482
Numizmatika
1896. "Az ezredév emlékére - 896-1896 / Makó Város Képviselete " bronz érem füllel (29mm) T:XF patina 3292483
31384
482
Numizmatika
1896. "Millenniumi emlék 896-1896 / I. Ferencz József" kétoldalas bronz emlékérem füllel (29mm) T:AU patina 3296166
31385
482
Numizmatika
1898. "Istenért Királyért Hazáért / 1848-1898 Szabadság - Testvériség - Egyenlőség - Szabadságharczunk Dicső Emlékére" aranyozott bronz emlékérem füllel (29mm) T:AU,XF 3149063
31386
482
Numizmatika
1899. "A Som-Csurgói Ev. Ref. Gymnasium fennállása évszázados emlékére 1899 - Királyi megegyezéssel alapítá: 1792-1798-ban. A.B.-Som. Ev. Ref. Egyházmegye részére Festetich György gróf / A Som-Csurgói Áll. Segélyz. Ev. Ref. Főgimnázium új épülete ünnepélyes felavatásának emlékére - Építette a Magy. Áll. segélyével A.B. Som. Ev. Ref. Egyházmegye: 1896. Megnyittatott: 1897. Oct. 11-én. Ünnepélyesen felavattatott: 1899. szept 14-én " kétoldalas bronz emlékérem (36mm) T:AU,XF 3175816
31387
482
Numizmatika
Osztrák-Magyar Monarchia ~1910. "Ferenc József / Hofburg Béc s" bronz zseton (16mm) + "Ferenc József " bronz zseton hiányzó hátlappal (17mm) T:XF,F Austro-Hungarian Monarchy ~1910. "Franz Josef / Hofburg Wien" bronze token (16mm) + "Franz Josef" bronze token with missing back (17mm) C:XF,F 3257539
31388
482
Numizmatika
1920-1930 k. "M. Kir. Állami Zrínyi Miklós Gimnázium " egyoldalas ezüstözött bronz plakett (41x29mm) T:XF kopott ezüstözés 3259772
31389
482
11000
Numizmatika
1929. "Nem nyugszunk, míg 50.000 magyar lovas nincs lobogónk alatt - Budapest 1929. VI. 1.-2." ezüstözött fém emlékérem (41mm) T:XF 3281194
31390
482
Numizmatika
~1940. "Magyar Gyorsírók Országos Szövetsége 1925 " Zn díjérem "100° - III. díj " gravírozással, "BERÁN N. BPEST" gyártói jelzéssel (42,5mm) T:XF,VF korr. 3215350
31391
482
Numizmatika
1956. " Landler Jenő Ifjúsági Seregszemle 1956. VIII. 12 " Egyoldalas bronz plakett ( 94 mm ) T: AU;XF . A hátoldalon rögzítés nyoma. 3154152
31392
482
Numizmatika
~1960-1970. "Székesfehérvári Könnyűfémmű" Al emlékérem hivatali papírra (?) erősítve (60mm) T:XF ph, korrózió 3180265
31393
482
Numizmatika
~1960-1970. "Község- és városfejlesztésért - Bács-Kiskun M. Tanács " egyoldalas, öntött bronz plakett, eredeti tokban (50mm) T:AU Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig
100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig
200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig
500.000 Ft
10.000.000 Ft felett
1.000.000 Ft