https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/

Folyamatos online aukciók

Tételek lista

Magyar emlékveretek, plakettek

Tételek száma: 244

Az árverés lejárt! A tétel hamarosan kikiáltásra kerül
1895. "Magyar ország ezeréves fennállása - Árpád - I. Fer. Józs. 896-1896 / Ezredéves Országos Kiállítás - Emlék érem 896 1896" kétoldalas bronz emlékérem füllel (35mm) T:XF patina
1
31382.

1895. "Magyar ország ezeréves fennállása - Árpád - I. Fer. Józs. 896-1896 / Ezredéves Országos Kiállítás - Emlék érem 896 1896" kétoldalas bronz emlékérem füllel (35mm) T:XF patina

 
Eladva
Kikiáltási ár:
8 000 Ft
21,68
EUR
,
25,97
USD
Ajánlatok száma:
2
 
1896. "Az ezredév emlékére - 896-1896 / Makó Város Képviselete" bronz érem füllel (29mm) T:XF patina
1
31383.

1896. "Az ezredév emlékére - 896-1896 / Makó Város Képviselete" bronz érem füllel (29mm) T:XF patina

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
4 000 Ft
10,84
EUR
,
12,99
USD
Ajánlatok száma:
0
 
1896. "Millenniumi emlék 896-1896 / I. Ferencz József" kétoldalas bronz emlékérem füllel (29mm) T:AU patina
1
31384.

1896. "Millenniumi emlék 896-1896 / I. Ferencz József" kétoldalas bronz emlékérem füllel (29mm) T:AU patina

 
Eladva
Kikiáltási ár:
3 000 Ft
8,13
EUR
,
9,74
USD
Ajánlatok száma:
2
 
1898. "Istenért Királyért Hazáért / 1848-1898 Szabadság - Testvériség - Egyenlőség - Szabadságharczunk Dicső Emlékére" aranyozott bronz emlékérem füllel (29mm) T:AU,XF
1
31385.

1898. "Istenért Királyért Hazáért / 1848-1898 Szabadság - Testvériség - Egyenlőség - Szabadságharczunk Dicső Emlékére" aranyozott bronz emlékérem füllel (29mm) T:AU,XF

 
Eladva
Kikiáltási ár:
3 000 Ft
8,13
EUR
,
9,74
USD
Ajánlatok száma:
2
 
1899. "A Som-Csurgói Ev. Ref. Gymnasium fennállása évszázados emlékére 1899 - Királyi megegyezéssel alapítá: 1792-1798-ban. A.B.-Som. Ev. Ref. Egyházmegye részére Festetich György gróf / A Som-Csurgói Áll. Segélyz. Ev. Ref. Főgimnázium új épülete ünnepélyes felavatásának emlékére - Építette a Magy. Áll. segélyével A.B. Som. Ev. Ref. Egyházmegye: 1896. Megnyittatott: 1897. Oct. 11-én. Ünnepélyesen felavattatott: 1899. szept 14-én" kétoldalas bronz emlékérem (36mm) T:AU,XF
1
31386.

1899. "A Som-Csurgói Ev. Ref. Gymnasium fennállása évszázados emlékére 1899 - Királyi megegyezéssel alapítá: 1792-1798-ban. A.B.-Som. Ev. Ref. Egyházmegye részére Festetich György gróf / A Som-Csurgói Áll. Segélyz. Ev. Ref. Főgimnázium új épülete ünnepélyes felavatásának emlékére - Építette a Magy. Áll. segélyével A.B. Som. Ev. Ref. Egyházmegye: 1896. Megnyittatott: 1897. Oct. 11-én. Ünnepélyesen felavattatott: 1899. szept 14-én" kétoldalas bronz emlékérem (36mm) T:AU,XF

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
18 000 Ft
48,78
EUR
,
58,44
USD
Ajánlatok száma:
0
 
Osztrák-Magyar Monarchia ~1910. "Ferenc József / Hofburg Bécs" bronz zseton (16mm) + "Ferenc József" bronz zseton hiányzó hátlappal (17mm) T:XF,F Austro-Hungarian Monarchy ~1910. "Franz Josef / Hofburg Wien" bronze token (16mm) + "Franz Josef" bronze token with missing back (17mm) C:XF,F
1
31387.

Osztrák-Magyar Monarchia ~1910. "Ferenc József / Hofburg Bécs" bronz zseton (16mm) + "Ferenc József" bronz zseton hiányzó hátlappal (17mm) T:XF,F Austro-Hungarian Monarchy ~1910. "Franz Josef / Hofburg Wien" bronze token (16mm) + "Franz Josef" bronze token with missing back (17mm) C:XF,F

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
2 600 Ft
7,05
EUR
,
8,44
USD
Ajánlatok száma:
0
 
1920-1930 k. "M. Kir. Állami Zrínyi Miklós Gimnázium" egyoldalas ezüstözött bronz plakett (41x29mm) T:XF kopott ezüstözés
1
31388.

1920-1930 k. "M. Kir. Állami Zrínyi Miklós Gimnázium" egyoldalas ezüstözött bronz plakett (41x29mm) T:XF kopott ezüstözés

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
10 000 Ft
27,10
EUR
,
32,47
USD
Ajánlatok száma:
0
 
1929. "Nem nyugszunk, míg 50.000 magyar lovas nincs lobogónk alatt - Budapest 1929. VI. 1.-2." ezüstözött fém emlékérem (41mm) T:XF
1
31389.

1929. "Nem nyugszunk, míg 50.000 magyar lovas nincs lobogónk alatt - Budapest 1929. VI. 1.-2." ezüstözött fém emlékérem (41mm) T:XF

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
11 000 Ft
29,81
EUR
,
35,71
USD
Ajánlatok száma:
0
 
~1940. "Magyar Gyorsírók Országos Szövetsége 1925" Zn díjérem "100° - III. díj" gravírozással, "BERÁN N. BPEST" gyártói jelzéssel (42,5mm) T:XF,VF korr.
1
31390.

~1940. "Magyar Gyorsírók Országos Szövetsége 1925" Zn díjérem "100° - III. díj" gravírozással, "BERÁN N. BPEST" gyártói jelzéssel (42,5mm) T:XF,VF korr.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
1 000 Ft
2,71
EUR
,
3,25
USD
Ajánlatok száma:
0
 
1956. " Landler Jenő Ifjúsági Seregszemle 1956. VIII. 12 " Egyoldalas bronz plakett ( 94 mm ) T: AU;XF . A hátoldalon rögzítés nyoma.
1
31391.

1956. " Landler Jenő Ifjúsági Seregszemle 1956. VIII. 12 " Egyoldalas bronz plakett ( 94 mm ) T: AU;XF . A hátoldalon rögzítés nyoma.

 
Eladva
Kikiáltási ár:
1 800 Ft
4,88
EUR
,
5,84
USD
Ajánlatok száma:
2
 
~1960-1970. "Székesfehérvári Könnyűfémmű" Al emlékérem hivatali papírra (?) erősítve (60mm) T:XF ph, korrózió
1
31392.

~1960-1970. "Székesfehérvári Könnyűfémmű" Al emlékérem hivatali papírra (?) erősítve (60mm) T:XF ph, korrózió

 
Eladva
Kikiáltási ár:
1 600 Ft
4,34
EUR
,
5,19
USD
Ajánlatok száma:
2
 
~1960-1970. "Község- és városfejlesztésért - Bács-Kiskun M. Tanács" egyoldalas, öntött bronz plakett, eredeti tokban (50mm) T:AU
1
31393.

~1960-1970. "Község- és városfejlesztésért - Bács-Kiskun M. Tanács" egyoldalas, öntött bronz plakett, eredeti tokban (50mm) T:AU

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
1 000 Ft
2,71
EUR
,
3,25
USD
Ajánlatok száma:
0
 

Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig 100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig 200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig 500.000 Ft
10.000.000 Ft felett 1.000.000 Ft

Árverési szűrés

További oldal navigáció

Aukciósház

  • Cím: 1061 Budapest, Andrássy út 16.
  • Levelezési cím: 1244, Budapest Pf. 979.
  • Telefon: +36 1 / 317-4757, +36 1 / 266-4154
  • Email : icvqw34r5nf?3+o@dasdfefgrabanwf34th.codv4m
  •  
  • Nyitva tartás:
  • Hétfő: 12-17
  • Keddtől Szerdáig: 10-17
  • Csütörtök: 10-19
  • Péntek: zárva
  • Hétvége: zárva

Galéria

Oldalaink

© 2011-2025 Darabanth Aukciósház Kft.
Darabanth Kft. a weboldalán cookie-kat használ annak érdekében, hogy a weboldal a lehető legjobb felhasználói élményt nyújtsa.
Amennyiben Ön folytatja a böngészést a weboldalunkon, azt úgy tekintjük, hogy nincs kifogása a tőlünk érkező cookie-k fogadása ellen.
Elfogadom
A részletekért kattintson
https://www.darabanth.com/hu/feltetelek-gyik
darabanth.com
H
Tétel kosárba rakva

Kosár értéke:

Vásárlás folytatása
  Pénztárhoz