Magyar emlékveretek, plakettek

Tételek száma: 244

Nagyházi János (1901-1992) 1968. "Prof. Hathvani István 1718-1786 / Dörzselektromozógépe" bronz plakett peremen "16" sorszámmal. Készítő: Iván Irisz (98x68mm) T:AU
31346.

Kikiáltási ár:
6 500 Ft
17,62
21,10

Papp László (1947-) 1988. "Első királyunk Szent István halálának 950. évfordulóján a Szent Jobb országjárásának évében" patinázott és zománcozott vörösréz emlékérem Turul ábrázolással (70mm) T:AU
31347.

Kikiáltási ár:
3 400 Ft
9,21
11,04

Patzó Pál (1886-1945) DN "Hindenburg" Zn emlékérem (50mm) T:F Hungary ND "General Feldmarschall Hindenburg" Zn medallion. Sign.: Pál Patzó (50mm) C:F HP 3807.
31348.

Kikiáltási ár:
7 000 Ft
18,97
22,73

R. Kiss Lenke (1926-2000) DN Egyoldalas, feltehetően a művész tenyérlenyomatát ábrázoló bronz plakett (81mm) T:AU
31349.

Kikiáltási ár:
13 000 Ft
35,23
42,21

Rajki László (1939-) 1988. "Eötvös József 1813-1871 / MÉE Orosháza" kétoldalas jelzett Ag emlékérem (35,69g/0.835/42,5mm) T:AU (eredetileg PP), patina, ujjlenyomat Adamo OH2
31350.

Rajki László (1939-) 1988. "Eötvös József 1813-1871 / MÉE Orosháza" kétoldalas jelzett Ag emlékérem (35,69g/0.835/42,5mm) T:AU (eredetileg PP), patina, ujjlenyomat
Adamo OH2

Kikiáltási ár:
11 000 Ft
29,81
35,71

Rácz Edit (1936-) 1973. "Söripari emlékplakett / 1854... és Kőbányán megindult a nagyüzemi serfőzés" kétoldalas bronz emlékérem eredeti sérült tokban (74mm) T:AU patina
31351.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft
9,74

Reményi József (1887-1977) 1961. "Magyar Numizmatikai Társulat 1901 / Magyar Régészeti, Művészettörténeti és Éremtani Társulat - Éremtani Szakosztály" bronz emlékérem (60mm) T:AU,XF
31352.

Kikiáltási ár:
8 000 Ft
25,97

31353.

Kikiáltási ár:
8 000 Ft
25,97

Renner Kálmán (1927-1994) 1991. "Gróf Széchenyi István / MÉE Soproni Csoport 1991" kétoldalas jelzett Ag emlékérem (36,12g/0.835/42,5mm) T:AU (eredetileg PP)
31354.

Kikiáltási ár:
11 000 Ft
29,81
35,71

31355.

Kikiáltási ár:
2 600 Ft
7,05
8,44

Sebestyén Sándor (1949-2010) 1989. "MÉE - 200 éves a sátoraljaújhelyi Kossuth Lajos Gimnázium / ... Én is a növendékük voltam... - Kossuth Lajos - 1810-1816" bronz emlékérem (42,5mm) T:AU
31356.

Kikiáltási ár:
1 600 Ft
5,19

31357.

Kikiáltási ár:
2 600 Ft
7,05
8,44

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig 100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig 200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig 500.000 Ft
10.000.000 Ft felett 1.000.000 Ft