Magyar emlékveretek, plakettek

Tételek száma: 244

1982. "Sziklai Sándor Általános Iskola 1982 - BP. XIV Május 1. u 9-15." egyoldalas, öntött bronz plakett (102x102mm) T:AU,XF
31419.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft
9,74

1983. "Sobieski János lengyel király / Szécsény visszafoglalása emlékére 1683-1983" kétoldalas, ezüstpatinázott bronz emlékérem sérült ÁPV tokban (42,5mm) + Kelemen Kristóf (1922-2001) 1987. "Elisabetha Regina Hungariae - Születésének emlékére a Magyar Éremgyűjtők Egyesülete 1837-1987" bronz emlékérem (43mm) T:UNC,AU
31420.

Kikiáltási ár:
1 800 Ft
5,84

1984 "MÉE Gyöngyösi csoport - Gyöngyös 1334-1984" bronz piefort emlékérem (42,5mm) T:UNC, AUNC
31421.

Kikiáltási ár:
8 000 Ft
25,97

1985. "IHS 1985" vallási témájú festett gipsz emlékérem füllel (~45mm) T:AU
31422.

Kikiáltási ár:
100 Ft
0,27
0,32

1987. "Itthon otthon van 1977-1987" az Utazási Kiállítás kétoldalas, öntött bronz emlékérme (91mm) T:AU
31423.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft
9,74

1988. "40 éves a 22. Állami Építőipari Vállalat" kétoldalas bronz emlékplakett eredeti dísztokban (124x69mm) T:AU
31424.

Kikiáltási ár:
4 000 Ft
12,99

1989. "Temesvár 1514,1989 / Ne hagyd el Erdélyt, Erdélyt Istenem!" PP emlékérem hátlapi verőtőve, készült az érem kibocsátásának idején a Pénzverőben (42,5mm)
31425.

Kikiáltási ár:
20 000 Ft
54,20
64,94

1989. "A Magyar Népköztársaság Országgyűlése / Parlament- Budapest" Ag emlékérem, eredeti dísztokban (28,26g/0.925/40mm) T:UNC,AU (eredetileg PP) patina
31426.

Kikiáltási ár:
30 000 Ft
81,30
97,40

31427.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft
9,74

1994. "A remény kapujában - Zugliget" PP emlékérem előlapi verőtőve, készült az érem kibocsátásának idején a Pénzverőben (42,5mm)
31428.

Kikiáltási ár:
10 000 Ft
32,47

1994. október 1. "AEGON fennállásának 150. évfordulója" kétoldalas jelzett Ag emlékérem a Holland Állami Pénzverde kiadásában (23,05g/0.720/38mm) T:AU, patina 1994. "AEGON 150th Anniversary" two-sided marked Ag medallion from the Risjsk Munten (23,05g/0.720/38mm) C:AU, patina
31429.

1994. október 1. "AEGON fennállásának 150. évfordulója" kétoldalas jelzett Ag emlékérem a Holland Állami Pénzverde kiadásában (23,05g/0.720/38mm) T:AU, patina
1994. "AEGON 150th Anniversary" two-sided marked Ag medallion from the Risjsk Munten (23,05g/0.720/38mm) C:AU, patina

Kikiáltási ár:
6 000 Ft
19,48

1995. "A Csepeli Fémmű alapításának 100 éves évfordulója emlékére" emlékérem előlapi verőtőve, készült az érem kibocsátásának idején a Pénzverőben (42,5mm)
31430.

Kikiáltási ár:
10 000 Ft
32,47

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig 100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig 200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig 500.000 Ft
10.000.000 Ft felett 1.000.000 Ft