https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/

Folyamatos online aukciók

Tételek lista

Magyar emlékveretek, plakettek

Tételek száma: 244

Az árverés lejárt! A tétel hamarosan kikiáltásra kerül
Tóth Sándor (1933-2019) 1986. "Dr. Eisert Árpád 1911-1974 / Születésének 75. évfordulóján tanítványai és munkatársai '986" bronz emlékérem (121mm) T:UNC patina
1
31370.

Tóth Sándor (1933-2019) 1986. "Dr. Eisert Árpád 1911-1974 / Születésének 75. évfordulóján tanítványai és munkatársai '986" bronz emlékérem (121mm) T:UNC patina

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
10 000 Ft
27,10
EUR
,
32,47
USD
Ajánlatok száma:
0
 
Tóth Sándor (1933-2019) 1999. "Magyar Éremgyűjtők Egyesülete - Széchenyi Ferenc Jutalomérem" bronz piedfort emlékérem (42,5mm) T:UNC Adamo BPa2
1
31371.

Tóth Sándor (1933-2019) 1999. "Magyar Éremgyűjtők Egyesülete - Széchenyi Ferenc Jutalomérem" bronz piedfort emlékérem (42,5mm) T:UNC Adamo BPa2

 
Eladva
Kikiáltási ár:
8 000 Ft
21,68
EUR
,
25,97
USD
Ajánlatok száma:
1
 
Tóth Sándor (1933-2019) DN "Szabolcs Szatmár Megyei Idegenforgalmi Hivatal - Nyír Tourist / Vaja" bronz emlékérem hátlapi verőtőve, készült az érem kibocsátásának idején a Pénzverőben (40mm)
1
31372.

Tóth Sándor (1933-2019) DN "Szabolcs Szatmár Megyei Idegenforgalmi Hivatal - Nyír Tourist / Vaja" bronz emlékérem hátlapi verőtőve, készült az érem kibocsátásának idején a Pénzverőben (40mm)

 
Eladva
Kikiáltási ár:
10 000 Ft
27,10
EUR
,
32,47
USD
Ajánlatok száma:
1
 
Varga Miklós (1928-2018) 1974. "MÉE 5. Vándorgyűlése - Miskolc / Diósgyőr" kétoldalas jelzett Ag emlékérem (25,35g/0.800/42,5mm) T:AU Adamo MC1
1
31373.

Varga Miklós (1928-2018) 1974. "MÉE 5. Vándorgyűlése - Miskolc / Diósgyőr" kétoldalas jelzett Ag emlékérem (25,35g/0.800/42,5mm) T:AU
Adamo MC1

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
7 500 Ft
20,33
EUR
,
24,35
USD
Ajánlatok száma:
0
 
Várhelyi György (1942- ) 1995. "250 éve, 1742. április 20-án Albertin született Tessedik Sámuel az Isten hű szolgája, a nép tanítómestere. / Ha valaki első akar lenni, legyen mindenkinek szolgáj - Márk 9:35" kétoldalas, öntött bronz kisplasztika, eredeti dísztokban (120x103mm) T:AU
1
31374.

Várhelyi György (1942- ) 1995. "250 éve, 1742. április 20-án Albertin született Tessedik Sámuel az Isten hű szolgája, a nép tanítómestere. / Ha valaki első akar lenni, legyen mindenkinek szolgáj - Márk 9:35" kétoldalas, öntött bronz kisplasztika, eredeti dísztokban (120x103mm) T:AU

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
7 000 Ft
18,97
EUR
,
22,73
USD
Ajánlatok száma:
0
 
1762. "IMP. FRANCISCUS AVG. M. THERESIA AVG. / SECVRITAS DACIAE MDCCLXII" kétoldalas Cu érem az erdélyi határőrség megszervezésének emlékére kiadva Mária Terézia uralkodása alatt. Szign.: P(eter) Kaiserwerth, IDF (Ignatz Donner) (59mm) T:XF ph. Hungary 1762. "IMP. FRANCISCUS AVG. M. THERESIA AVG. / SECVRITAS DACIAE MDCCLXII" Cu medallion commemorating the establishment of the Transylvanian border patrol under the reign of Maria Theresia. Sign.: P(eter) Kaiserwerth, IDF (Ignatz Donner) (59mm) C:XF edge error
1
31375.

1762. "IMP. FRANCISCUS AVG. M. THERESIA AVG. / SECVRITAS DACIAE MDCCLXII" kétoldalas Cu érem az erdélyi határőrség megszervezésének emlékére kiadva Mária Terézia uralkodása alatt. Szign.: P(eter) Kaiserwerth, IDF (Ignatz Donner) (59mm) T:XF ph. Hungary 1762. "IMP. FRANCISCUS AVG. M. THERESIA AVG. / SECVRITAS DACIAE MDCCLXII" Cu medallion commemorating the establishment of the Transylvanian border patrol under the reign of Maria Theresia. Sign.: P(eter) Kaiserwerth, IDF (Ignatz Donner) (59mm) C:XF edge error

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
170 000 Ft
460,70
EUR
,
551,95
USD
Ajánlatok száma:
0
 
1765. "IMP. IOSEPHVS II. AVG. M. THERESIA AVG. / MAGNVS TRANSYLVANIAE PRINCIPATVS MDCCLXV" kétoldalas Cu érem Erdély nagyhercegséggé emelésének emlékére kiadva Mária Terézia uralkodása alatt. Szign.: F. Würth (59mm) T:XF ph. Hungary 1765. "IMP. IOSEPHVS II. AVG. M. THERESIA AVG. / MAGNVS TRANSYLVANIAE PRINCIPATVS MDCCLXV" Cu medallion commemorating the elevation of Transylvania to Grand Duchy, under the reign of Maria Theresia. Sign.: P(eter) Kaiserwerth, IDF (Ignatz Donner) (59mm) C:XF edge error
1
31376.

1765. "IMP. IOSEPHVS II. AVG. M. THERESIA AVG. / MAGNVS TRANSYLVANIAE PRINCIPATVS MDCCLXV" kétoldalas Cu érem Erdély nagyhercegséggé emelésének emlékére kiadva Mária Terézia uralkodása alatt. Szign.: F. Würth (59mm) T:XF ph. Hungary 1765. "IMP. IOSEPHVS II. AVG. M. THERESIA AVG. / MAGNVS TRANSYLVANIAE PRINCIPATVS MDCCLXV" Cu medallion commemorating the elevation of Transylvania to Grand Duchy, under the reign of Maria Theresia. Sign.: P(eter) Kaiserwerth, IDF (Ignatz Donner) (59mm) C:XF edge error

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
170 000 Ft
460,70
EUR
,
551,95
USD
Ajánlatok száma:
0
 
Habsburg Birodalom 1792. "I. Ferenc budai koronázására" Bécs, Ag koronázási zseton "LEGE ET FIDE / FRANCISCVS - D G HVN BOH REX - ARCHID AVSTRIAE - CORONATVS - BVDAE VI IVN - MDCCXCII ", Johann Nepomuk Würth (1750-1811) műve, mesterjegy nélkül (4,37g/24mm) T:XF patina, lyukasztott / Habsburg Monarchy 1792. "Coronation of Franz I in Buda" Vienna, Ag coronation jeton, work of Johann Nepomuk Würth (1750-1811), without sign (4,37g/24mm) C:XF patina, holed
1
31377.

Habsburg Birodalom 1792. "I. Ferenc budai koronázására" Bécs, Ag koronázási zseton "LEGE ET FIDE / FRANCISCVS - D G HVN BOH REX - ARCHID AVSTRIAE - CORONATVS - BVDAE VI IVN - MDCCXCII ", Johann Nepomuk Würth (1750-1811) műve, mesterjegy nélkül (4,37g/24mm) T:XF patina, lyukasztott / Habsburg Monarchy 1792. "Coronation of Franz I in Buda" Vienna, Ag coronation jeton, work of Johann Nepomuk Würth (1750-1811), without sign (4,37g/24mm) C:XF patina, holed

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
10 000 Ft
27,10
EUR
,
32,47
USD
Ajánlatok száma:
0
 
Habsburg Birodalom 1825. "Karolina Auguszta magyar királyné pozsonyi koronázása" Ag koronázási zseton. "CAROLINA AVGVSTA - FRANCISCI AVST IMP - HVNG BOH REGIS - CORONATA HVNG REG - POSONII XXV SEPT - MDCCCXXV / PIE VT CLEMENTER" (4,40g/26mm) T:AU,XF patina / Habsburg Monarchy 1825. "Coronation of Caroline Augusta of Bavaria" Ag coronation jeton (4,40g/26mm) C:AU,XF patina HTÉ 912var
1
31378.

Habsburg Birodalom 1825. "Karolina Auguszta magyar királyné pozsonyi koronázása" Ag koronázási zseton. "CAROLINA AVGVSTA - FRANCISCI AVST IMP - HVNG BOH REGIS - CORONATA HVNG REG - POSONII XXV SEPT - MDCCCXXV / PIE VT CLEMENTER" (4,40g/26mm) T:AU,XF patina / Habsburg Monarchy 1825. "Coronation of Caroline Augusta of Bavaria" Ag coronation jeton (4,40g/26mm) C:AU,XF patina HTÉ 912var

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
26 000 Ft
70,46
EUR
,
84,42
USD
Ajánlatok száma:
0
 
1861. "Országgyűlési Emlék" kétoldalas Sn emlékérem. "HON SZERETET 'S EGYETÉRTÉSBE VAN ERŐ 'S ISTENI ÁLDÁS - 1861 ORSZÁG GYŰLÉSI EMLÉK / E HAZA CSAK AKKOR TULAJDONUNK HA TÖRVÉNYEINKET NEM IDEGENEK KEZELIK - HAZÁDNAK RENDÜLETLENÜL LÉGY HÍVE....". (50mm) T:AU,XF / Hungary 1861. Sn commemorative medallion of the Diet of 1861. "HON SZERETET 'S EGYETÉRTÉSBE VAN ERŐ 'S ISTENI ÁLDÁS - 1861 ORSZÁG GYŰLÉSI EMLÉK / E HAZA CSAK AKKOR TULAJDONUNK HA TÖRVÉNYEINKET NEM IDEGENEK KEZELIK - HAZÁDNAK RENDÜLETLENÜL LÉGY HÍVE....". (50mm) C:AU,XF
1
31379.

1861. "Országgyűlési Emlék" kétoldalas Sn emlékérem. "HON SZERETET 'S EGYETÉRTÉSBE VAN ERŐ 'S ISTENI ÁLDÁS - 1861 ORSZÁG GYŰLÉSI EMLÉK / E HAZA CSAK AKKOR TULAJDONUNK HA TÖRVÉNYEINKET NEM IDEGENEK KEZELIK - HAZÁDNAK RENDÜLETLENÜL LÉGY HÍVE....". (50mm) T:AU,XF / Hungary 1861. Sn commemorative medallion of the Diet of 1861. "HON SZERETET 'S EGYETÉRTÉSBE VAN ERŐ 'S ISTENI ÁLDÁS - 1861 ORSZÁG GYŰLÉSI EMLÉK / E HAZA CSAK AKKOR TULAJDONUNK HA TÖRVÉNYEINKET NEM IDEGENEK KEZELIK - HAZÁDNAK RENDÜLETLENÜL LÉGY HÍVE....". (50mm) C:AU,XF

 
Eladva
Kikiáltási ár:
8 500 Ft
23,04
EUR
,
27,60
USD
Ajánlatok száma:
1
 
1867. "I. Ferenc József budai koronázására" bronz koronázási zseton. "EMLÉK PÉNZ - UNGARISCHE DENK MÜNZE" peremirattal. "A BUDA PESTI KORONÁZÁS 1867 JUNIUS 8-ÁN / ÉLJEN A HAZA ÉS AZ ALKOTMÁNY" (31mm) T:VF
1
31380.

1867. "I. Ferenc József budai koronázására" bronz koronázási zseton. "EMLÉK PÉNZ - UNGARISCHE DENK MÜNZE" peremirattal. "A BUDA PESTI KORONÁZÁS 1867 JUNIUS 8-ÁN / ÉLJEN A HAZA ÉS AZ ALKOTMÁNY" (31mm) T:VF

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
3 000 Ft
8,13
EUR
,
9,74
USD
Ajánlatok száma:
0
 
Osztrák-Magyar Monarchia / Bécs 1867A "Ferenc József koronázása Budán" Ag koronázási zseton. "I FERENCZ IÓSEF I K AVSZTRIAI CSÁSZÁR / BIZALMAM AZ ŐSI ERÉNYBEN - MAGYAR KIRÁLYÁ KORONÁZTATOTT BVDÁN MDCCCLXVII" (5,45g/23,5mm) T:XF patina Austro-Hungarian Monarchy / Vienna 1867A "Coronation of Franz Joseph in Buda" Ag coronation jeton (5,45g/23,5mm) C:XF patina
1
31381.

Osztrák-Magyar Monarchia / Bécs 1867A "Ferenc József koronázása Budán" Ag koronázási zseton. "I FERENCZ IÓSEF I K AVSZTRIAI CSÁSZÁR / BIZALMAM AZ ŐSI ERÉNYBEN - MAGYAR KIRÁLYÁ KORONÁZTATOTT BVDÁN MDCCCLXVII" (5,45g/23,5mm) T:XF patina Austro-Hungarian Monarchy / Vienna 1867A "Coronation of Franz Joseph in Buda" Ag coronation jeton (5,45g/23,5mm) C:XF patina

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
40 000 Ft
108,40
EUR
,
129,87
USD
Ajánlatok száma:
0
 

Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig 100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig 200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig 500.000 Ft
10.000.000 Ft felett 1.000.000 Ft

Árverési szűrés

További oldal navigáció

Aukciósház

  • Cím: 1061 Budapest, Andrássy út 16.
  • Levelezési cím: 1244, Budapest Pf. 979.
  • Telefon: +36 1 / 317-4757, +36 1 / 266-4154
  • Email : icvqw34r5nf?3+o@dasdfefgrabanwf34th.codv4m
  •  
  • Nyitva tartás:
  • Hétfő: 12-17
  • Keddtől Szerdáig: 10-17
  • Csütörtök: 10-19
  • Péntek: zárva
  • Hétvége: zárva

Galéria

Oldalaink

© 2011-2025 Darabanth Aukciósház Kft.
Darabanth Kft. a weboldalán cookie-kat használ annak érdekében, hogy a weboldal a lehető legjobb felhasználói élményt nyújtsa.
Amennyiben Ön folytatja a böngészést a weboldalunkon, azt úgy tekintjük, hogy nincs kifogása a tőlünk érkező cookie-k fogadása ellen.
Elfogadom
A részletekért kattintson
https://www.darabanth.com/hu/feltetelek-gyik
darabanth.com
H
Tétel kosárba rakva

Kosár értéke:

Vásárlás folytatása
  Pénztárhoz