https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/

Folyamatos online aukciók

Tételek lista

Könyvek: Természettudomány, medicina

Tételek száma: 31

Az árverés lejárt! A tétel hamarosan kikiáltásra kerül
David Carter: Butterflies and Moths in Britain and Europe. Designed by Roger Philips. London, 1982., Pan Book. Angol nyelven. Gazdag képanyaggal. Kiadói papírkötés.
1
20039.

David Carter: Butterflies and Moths in Britain and Europe. Designed by Roger Philips. London, 1982., Pan Book. Angol nyelven. Gazdag képanyaggal. Kiadói papírkötés.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
800 Ft
2,17
EUR
,
2,50
USD
Ajánlatok száma:
0
 
Jürgen Neffe: Einstein. Einge Biographie. [Hamburg], 2005, Rowohlt Verlag. Német nyelven. Fekete-fehér fotókkal. Kiadói kartonált papírkötés, kiadói foltos, hullámos papír védőborítóban.
1
20040.

Jürgen Neffe: Einstein. Einge Biographie. [Hamburg], 2005, Rowohlt Verlag. Német nyelven. Fekete-fehér fotókkal. Kiadói kartonált papírkötés, kiadói foltos, hullámos papír védőborítóban.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
1 800 Ft
4,88
EUR
,
5,63
USD
Ajánlatok száma:
0
 
Myra Cameron: Lifetime Encyclopedia of Natural Remedies. Paramus NJ, 1993, Prentice Hall. Angol nyelven. Kiadói papírkötés, jó állapotban.
1
20041.

Myra Cameron: Lifetime Encyclopedia of Natural Remedies. Paramus NJ, 1993, Prentice Hall. Angol nyelven. Kiadói papírkötés, jó állapotban.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
200 Ft
0,54
EUR
,
0,63
USD
Ajánlatok száma:
0
 
David Carter: Butterflies and Moths in Britain and Europe. Designed by Roger Philips. London, 1982., Pan Book. Angol nyelven. Gazdag képanyaggal. Kiadói papírkötés.
1
20042.

David Carter: Butterflies and Moths in Britain and Europe. Designed by Roger Philips. London, 1982., Pan Book. Angol nyelven. Gazdag képanyaggal. Kiadói papírkötés.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
800 Ft
2,17
EUR
,
2,50
USD
Ajánlatok száma:
0
 
Richmond, Donald E(verett): The Dilemma of Modern Physics: Waves or Particles? New York, (1935). G. P. Putnam's Sons. XIII + [14]-120 p. + 2 t. Első kiadás. Donald Everett Richmond matematikus, a Williams College tanársegédjének kvantumelméleti előadásai, oldalszámozáson belül néhány szövegközti ábrával. Feliratozott kiadói egészvászon kötésben, enyhén sérült kiadói védőborítóban. Jó példány.
1
20043.

Richmond, Donald E(verett): The Dilemma of Modern Physics: Waves or Particles? New York, (1935). G. P. Putnam's Sons. XIII + [14]-120 p. + 2 t. Első kiadás. Donald Everett Richmond matematikus, a Williams College tanársegédjének kvantumelméleti előadásai, oldalszámozáson belül néhány szövegközti ábrával. Feliratozott kiadói egészvászon kötésben, enyhén sérült kiadói védőborítóban. Jó példány.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
1 000 Ft
2,71
EUR
,
3,13
USD
Ajánlatok száma:
0
 
Semon, Richard: Die Mneme als erhaltendes Prinzip im Wechsel des organischen Geschehens. [Lipcse] Leipzig, 1908. Verlag von Wilhelm Engelmann (Druck von Breitkopf & Härtel). [2] + XV + [1] + 391 + [1] p. Richard Semon (1859-1918) német zoológus, emlékezetkutató. Az ókori múzsa, az emlékezésért felelős Mnémoszüné nevéből elvolt Mnémé fogalmának népszerűsítője. Az evolucionista zoológus Richard Semon úgy gondolta, hogy a szerzett emlékezet a sejtek szintjén tárolódni képes, és ennek folytán generációról generációra öröklődni is képes. Monográfiájában kidolgozza az engrammok, azaz a sejtek szintjén tárolt mnemonikus (emlékezeti) nyomok elméletét. A törzsfejlődés kiegészítő magyarázataként létrejött mnemonikus elmélet 1870-1918 között volt népszerű, a későbbi genetikai kutatások nem támasztották alá Richard Semon kutatásait, így elmélete kiesett az életképes evolúció-magyarázatok közül. A munka első kiadása 1904-ben jelent meg, példányunk a második, javított kiadásból való. Oldalszámozáson belül szövegközti ábrákkal illusztrált. Korabeli, aranyozott gerincű, álbordázott, enyhén sérült félbőr kötésben, márványmintás festésű lapszélekkel. Jó példány.
1
20044.

Semon, Richard: Die Mneme als erhaltendes Prinzip im Wechsel des organischen Geschehens. [Lipcse] Leipzig, 1908. Verlag von Wilhelm Engelmann (Druck von Breitkopf & Härtel). [2] + XV + [1] + 391 + [1] p. Richard Semon (1859-1918) német zoológus, emlékezetkutató. Az ókori múzsa, az emlékezésért felelős Mnémoszüné nevéből elvolt Mnémé fogalmának népszerűsítője. Az evolucionista zoológus Richard Semon úgy gondolta, hogy a szerzett emlékezet a sejtek szintjén tárolódni képes, és ennek folytán generációról generációra öröklődni is képes. Monográfiájában kidolgozza az engrammok, azaz a sejtek szintjén tárolt mnemonikus (emlékezeti) nyomok elméletét. A törzsfejlődés kiegészítő magyarázataként létrejött mnemonikus elmélet 1870-1918 között volt népszerű, a későbbi genetikai kutatások nem támasztották alá Richard Semon kutatásait, így elmélete kiesett az életképes evolúció-magyarázatok közül. A munka első kiadása 1904-ben jelent meg, példányunk a második, javított kiadásból való. Oldalszámozáson belül szövegközti ábrákkal illusztrált. Korabeli, aranyozott gerincű, álbordázott, enyhén sérült félbőr kötésben, márványmintás festésű lapszélekkel. Jó példány.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
1 000 Ft
2,71
EUR
,
3,13
USD
Ajánlatok száma:
0
 
Pándy Mária - Ranschburg Jenő - Popper Péter: Láthatatlan ellenségek. Gyávaság, gyűlölet, erőszak. A szerző, Pándy Mária (1951-) szexuálpszichológus által Mohás Lívia (1928-2024) pszichológus, József Attila-díjas írónak DEDIKÁLT példány. Az élet dolgai. [Bp.], 2007, Saxum - Affarone. Kiadói papírkötés.
1
20045.

Pándy Mária - Ranschburg Jenő - Popper Péter: Láthatatlan ellenségek. Gyávaság, gyűlölet, erőszak. A szerző, Pándy Mária (1951-) szexuálpszichológus által Mohás Lívia (1928-2024) pszichológus, József Attila-díjas írónak DEDIKÁLT példány. Az élet dolgai. [Bp.], 2007, Saxum - Affarone. Kiadói papírkötés.

 
Eladva
Kikiáltási ár:
1 800 Ft
4,88
EUR
,
5,63
USD
Ajánlatok száma:
1
 

Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig 100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig 200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig 500.000 Ft
10.000.000 Ft felett 1.000.000 Ft

Árverési szűrés

További oldal navigáció

Aukciósház

  • Cím: 1061 Budapest, Andrássy út 16.
  • Levelezési cím: 1244, Budapest Pf. 979.
  • Telefon: +36 1 / 317-4757, +36 1 / 266-4154
  • Email : icvqw34r5nf?3+o@dasdfefgrabanwf34th.codv4m
  •  
  • Nyitva tartás:
  • Hétfő: 12-17
  • Keddtől Szerdáig: 10-17
  • Csütörtök: 10-19
  • Péntek: zárva
  • Hétvége: zárva

Galéria

Oldalaink

© 2011-2025 Darabanth Aukciósház Kft.
Darabanth Kft. a weboldalán cookie-kat használ annak érdekében, hogy a weboldal a lehető legjobb felhasználói élményt nyújtsa.
Amennyiben Ön folytatja a böngészést a weboldalunkon, azt úgy tekintjük, hogy nincs kifogása a tőlünk érkező cookie-k fogadása ellen.
Elfogadom
A részletekért kattintson
https://www.darabanth.com/hu/feltetelek-gyik
darabanth.com
H
Tétel kosárba rakva

Kosár értéke:

Vásárlás folytatása
  Pénztárhoz