Könyvek: Természettudomány, medicina

Tételek száma: 31

1939-1942 A Természet folyóirat egybekötött számai, jó állapotban.
20027.

Kikiáltási ár:
1 400 Ft

Treben, Maria: Egészség Isten patikájából. Tapasztalatok gyógynövényekről és tanácsok felhasználásukról. 1990, HungaPrint. Kiadói kartonált kötés, jó állapotban.
20028.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft

Schirilla György: Hosszú, boldog élet. Bp., 1989, Hungariasport. Átkötött félműbőr-kötésben.
20029.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft

Balogh János: Bioszféra-expedíció. (Dedikált!) Bp., 1980, RTV-Minerva. Kiadói kartonált papírkötés, a gerincen kis sérüléssel, tulajdonosi bélyegzővel. A szerző, Balogh János (1913-2002) Kossuth- és Széchenyi-díjas zoológus, ökológus, egyetemi tanár, az MTA tagja által dedikált példány.
20030.

Kikiáltási ár:
2 800 Ft

Völgyesi Ferenc: Az orvosi hipnózis. Bp., 1963., Medicina. Második kiadás. Kiadói egészvászon-kötés.
20031.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft

20032.

Kikiáltási ár:
5 500 Ft
14,91
17,19

Strassnitzki, Schultz von,: Handbuch der besondern und allgemeinen Arithmetik für Praktiker zunächst für das Selbststudium gemeinverständlich abgefaßt. Wien, 1848. Carl Gerold, 584 p + 48t. Korabeli, aranyozott félbőr kötésben. + Strassnitzki, Schultz von,: Handbuch der Geometrie für Praktiker gemeinverständlich zunächst für das Selbststudium abgefaßt. Wien, 1850. Carl Gerold, 748p. Korabeli, aranyozott félbőr kötésben
20033.

Kikiáltási ár:
6 000 Ft

20034.

Kikiáltási ár:
3 600 Ft
9,76
11,25

20035.

Kikiáltási ár:
1 800 Ft

20036.

Kikiáltási ár:
3 800 Ft
10,30
11,88

20037.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft

20038.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig 100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig 200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig 500.000 Ft
10.000.000 Ft felett 1.000.000 Ft