Könyvek: Természettudomány, medicina

Tételek száma: 31

20015.

Kikiáltási ár:
12 000 Ft

Dr. Debreczy Zsolt - Dr. Rácz István: Fenyők a Föld körül. Mind a két szerző, Debreczy Zsolt (1941-) botanikus, dendrológus és Rácz István (1952-) kertészmérnök, botanikus által DEDIKÁLT példány. Bp., 2000, Dendrológiai Alapítvány. Gazdag képanyaggal illusztrált. Kiadói kartonált kötés, jó állapotban.
20016.

Kikiáltási ár:
11 000 Ft
29,81
34,38

Sobotta J.: Az ember anatómiájának atlasza. Bp., 1911, Franklin. Újrakötött egészvászon kötés, egyik kötetben minimális jegyzettel, jó állapotban.
20017.

Kikiáltási ár:
15 000 Ft
40,65
46,88

Blaskovics Fridolin dr.: Szemészeti műtéttan orvostanhallgtók részére. 111 ábra. Budapest, 1898, Franklin. 186p. Korabeli félvászon kötésben
20018.

Kikiáltási ár:
5 000 Ft

Dudichné Vendl Mária - Koch Sándor: A drágakövek. Különös tekintettel a mesterséges drágakövekre. Bp., 1991, Novorg. Reprint kiadás. Kiadói aranyozott műbőr-kötés. Az 1935-ben megjelent könyv hasonmása.
20019.

Kikiáltási ár:
4 000 Ft

A kardiológia áttekintő története. Szerk.: Lozsádi Károly és Czuriga István. Bp., 2009., Medicina. Kiadói kartonált papírkötés.
20020.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft

Szakáll Sándor (szerk.): 100 magyarországi ásványlelőhely. Minerofil Kiskönyvtár II. Miskolc, 1996., Magyar Minerofil Társaság. 139 p. Kiadói papírkötés, címlap és első néhány lap kissé foltos.
20021.

Kikiáltási ár:
4 000 Ft

Treitz Péter: Gazdasági ásványtan és talajismeret. Bp., 1929,"Pátria", VIII + 237 p. +1 (Csonka-Magyarország kihajtható, színes talajtérképe) t. Gazdag szövegközti képanyaggal, térképekkel illusztrált. Átkötött félvászon-kötés, kissé kopott borítóval, két lap kijár (IV/V,VI/VII.)
20022.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft

Ásványhatározó. Reichert Róbert és Zeller Tibor nyomán átdolgozta és kiegészítette Sztrókay Kálmán Imre. Budapest, 1949. Magyar Természettudományi Társulat (Egyetemi Nyomda NV.) 146 + [2] p. Sztrókay Kálmán (1907-1992) geológus kötetét oldalszámozáson belül számos szövegközti ásványtani ábra illusztrálja. Példányunk a munka második, átdolgozott kiadásából való, utolsó ívének fűzése meggyengült. Fűzve, kiadói borítóban.
20023.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft

Sellei József: A bőr-és bujakórtan alapvonalai. Orvosoknak és orvostanhallgatóknak. Bp. 1899. Dobrowsy és Franke. X, 221 l. Korabeli félvászon kötésben
20024.

Kikiáltási ár:
2 800 Ft

Abonyi [Lajos] - Anghi [Csaba] - Kukuljevič [József] - Vajda [Tódor]: Amit a kutyáról mindenkinek tudnia kell... Egészség-Könyvtár XXXI. köt. Bp., [1937], Országos Közegészségügyi Egyesület, 165+(3) p.+ 8 (fekete-fehér képek) t. Átkötött modern papírkötés, ceruzás aláhúzásokkal és bejelölésekkel.
20025.

Kikiáltási ár:
2 200 Ft
5,96
6,88

Völgyesi Ferenc: Férfi lélek, női lélek I-II. A yang-yin elv a természetben. Orvosok és orvostanhallgatók számára. Budapest, (1943). Vörösváry Kiadóvállalat (Antiqua Rt. ny.) 432 p. + 37 t. (32 kétoldalas, 5 színes); [433]-901 + [3] p. + 25 t. (22 kétoldalas, 3 színes). Kopott, kissé sérült félvászon kötés.
20026.

Kikiáltási ár:
1 800 Ft

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig 100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig 200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig 500.000 Ft
10.000.000 Ft felett 1.000.000 Ft