Könyvek: Sport, sakk, hegymászás

Tételek száma: 35

19224.

Kikiáltási ár:
800 Ft

Bozóky Péter - Nagy Sándor: Úttörőgárdista járőrverseny. Tapasztalatcsere IV. Bp., 1979, Ifjúsági Lapkiadó. Kiadói tűzött papírkötés, kissé foltos borítóval.
19225.

Kikiáltási ár:
900 Ft
2,44
2,81

19226.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft

19227.

Kikiáltási ár:
200 Ft
0,54
0,63

19228.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft

Maróczy Géza: A sakkozó vezérkönyve I. köt.: Amatőr sakkelmélet. Bp., én., Pantheon. Kiadói papírkötés, kopott, kissé foltos borítóval, kissé sérült gerinccel.
19229.

Kikiáltási ár:
1 600 Ft

Dr. Serényi János: A bátrak harca. Beszélgetések a kalandos életű, 10 danos karatemesterrel Masutatsu Oyamával. Bp., 1988, Origo-press. Kiadói kartonált kötés, jó állapotban.
19230.

Kikiáltási ár:
600 Ft
1,63
1,88

Nagy Béla: Fradi - Futballévszázad. Bp., 1994, Trio. Gazdag fényképanyaggal illusztrálva. Kiadói kartonált papírkötés, kopott borítóval, sérült gerinccel és kötéssel.
19231.

Kikiáltási ár:
1 600 Ft

Endrődi Lajos: Akik nem ismerik a félelmet. H.n., é.n. Kiadói papírkötés, jó állapotban.
19232.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft

Földessy János: Olimpiai kis lexikon. Bp., 1960, Sport. Fekete-fehér képekkel illusztrálva. Kiadói félvászon-kötés, ajándékozási bejegyzéssel. Megjelent 5800 példányban.
19233.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft

Magyar Sporttörténelmi Kiállítás. A Magyar Nemzeti Múzeum Kiállításai IV. Bp., 1926. Kiadói papírkötés, gerinc sérült, kopottas állapotban.
19234.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig 100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig 200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig 500.000 Ft
10.000.000 Ft felett 1.000.000 Ft