Könyvek: Sport, sakk, hegymászás

Tételek száma: 35

Hungarian Athletes Freedom Tour. Arranged with the aid of Sports Illustrated. New York, 1956., Sports Illustated, 8 sztl. Gazdag fekete-fehér képanyaggal illusztrált. Angol nyelven. Benne magyar olimpikonokkal és edzőkkel, az 1956-os Melbournei olimpia magyar hőseivel: Bodó Andrea, Bordi János, Deutsch József, Dobay Gyula, Domján Árpád, Domolky Lidia, Gergely János, Gerlach József, Gróf Ödön, Gyarmaty Olga, Hámori Jenő, Hernek István, Hoszpodár Zoltán, Iglói Mihály, Jekelfalussy-Piller György, Jeney László, Kárpáti György, Keresztes Attila, Korondi Mária, Magay Dániel, Magyar László, Martin Miklós, Molnár Miklós, Nádori László, Nagy Gábor, Nagy Márta, Ördög Zsuzsa, Papp Bálint, Kerrich Bála, Sakovits József, Siak Ferenc, Székely Ripszima, Szőke Kató, Tábori László, Jakach Attila, Dr. Török Zoltán , Zádor Ervin, Zimonyi Robert. Kiadói papírkötés. Rendkívül ritka!
19200.

Kikiáltási ár:
20 000 Ft
54,20
62,50

Jones, Bruce: A Forma-1 enciklopédiája. Nigel Mansell előszavával. Bp., 2005, Ventus Libro Kiadó. Kiadói kartonált kötés, papír védőborítóval, jó állapotban.
19201.

Kikiáltási ár:
11 000 Ft
29,81
34,38

Ozoray (Schenker) Zoltán: Tőrvívás. [Bp.,1955], Sport. Fekete-fehér fotókkal illusztrált. Kiadói papírkötés. Megjelent 1000 példányban. Ritka!
19202.

Kikiáltási ár:
10 000 Ft

Tilli Endre - Rerrich Béla: A kardvívás. Bp., 1954, Sport. Fekete-fehér fotókkal illusztrált. Dicsőségtáblájával, benne országos bajnokokkal, valamint olimpiai és világbajnokokkal. Kiadói papírkötés, a hátsó borító foltos. Megjelent 1100 példányban.
19203.

Kikiáltási ár:
10 000 Ft

1912 Magyar Sakkujság 2. évf. 11. sz., 1912. nov. 10., "Mutatványszám" bélyegzéssel; 3. évf. 3-6.,10-11. sz., 1913. márc. 10-jun. 10.,okt. 10., dec. 10. Győr, Pannonia-ny., 211-230 p.; 45-112,161-192+III-VI p. Hozzákötve: 1942 Vasárnapi Könyv. XXXII. évf. 12. sz. Benne: "Sakkjáték Európában", 8 p. Átkötött félvászon-kötés, papír védőborítóban, kopott borítóval.
19204.

Kikiáltási ár:
3 800 Ft
10,30
11,88

Szendrő Szabolcs-Németh Géza: Fél lábbal a csúcson. A szerző, Szendrő Szabolcs (1946-) hegymászó, az 1996-os első magyar Mount Everest expedíció tagja által DEDIKÁLT példány! Bp., 1997, Korona. Kiadói papírkötés, tartalomjegyzékben tollas aláhúzásokkal.
19205.

Kikiáltási ár:
3 600 Ft
9,76
11,25

19206.

Kikiáltási ár:
1 800 Ft

Dr. Mező Ferenc: Az olympiai játékok története. Gróf Klebelsberg Kuno vallás és közoktatási m. kir. miniszter előszavával. Országos Testnevelési Tanács Könyvtára XL. Bp., 1929., Országos Testnevelési Tanács, 301 p. + 2 térkép (kihajtható.) Első kiadás. Gazdag szövegközti képanyaggal illusztrált. Kiadói papírkötés, kissé kopott borítóval.
19207.

Kikiáltási ár:
1 800 Ft

19208.

Kikiáltási ár:
4 000 Ft

Dobó Ferenc: Sporthorgászat. Bp., 1942, Dr. Vajna és Bokor, 376+(2) p. Második, bővített kiadás. A borító Repcze János munkája. Kiadói papírkötés, kissé viseltes állapotban, sérült kiadói papír védőborítóban, néhány a fűzéstől elváló és egy kijáró lappal.
19209.

Kikiáltási ár:
4 000 Ft

Az Országos Testnevelési Tanács kiadványai, 8 db: Testnevelési utasítás. II. rész: Testnevelési és sportágak. 1., 2., 3., 4., 6-A., 6-B., 7., 9. füzetek. Bp., 1926, Stádium. Kiadói tűzött papírkötés, vegyes állapotban, a borítókon a Cserkészbolt-Szövetkezet bélyegzőjével.
19210.

Kikiáltási ár:
2 400 Ft

Kelemen Aurél: A modern lawn tennis sport. Bp., 1925, Szerző. Kiadói papírkötés, sérült gerinc (ragasztott), sérült címlap, kopottas állapotban.
19211.

Kikiáltási ár:
3 600 Ft
9,76
11,25

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig 100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig 200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig 500.000 Ft
10.000.000 Ft felett 1.000.000 Ft