Könyvek: Sport, sakk, hegymászás Tételek száma: 35
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
3280558
19212
480
Books: Sports, Chess, Alpinism
Nagy Béla: Futballkrónika 1901-1959. Válogatott mérkőzések, válogatott történetek. MLSZ Kiskönyvtár 1. (Aláírt!) Bp., 1981, Sportpropaganda. Kiadói papírkötés. A szerző, Nagy Béla aláírásával + számos további aláírással (Gulácsi Sándor, Dálnoki József, Ambrózy István, stb.) 3280791
19213
480
1956 A Melbournei Olimpia. Szerk.: Pásztor Lajos, Szebenyi Sándor, Szepes Béla. Bp., 1956, Sport,(Október 23.-ny.), 61+3 p. Gazdag fekete-fehér képanyaggal illusztrált. Kiadói papírkötés, hajtott, kopott , kissé szakadt borítóval, foltos. 3245863
19214
480
David Beckham. Futball, család, hírnév. Tom Watt közreműködésével. Ford.: Odze György, Dénes Tamás. Bp., 2003, Saxum. Kiadói papírkötés. 3278953
19215
480
1957-1958 Kajak - Kenu IV. évf. 4. sz., 1958. július; III. évf. 1. sz. 3280754
19216
480
A Pictoriual Report Olimpics 1964. Angol nyelven. Gazdag képanyaggal illusztrált. Papírkötés,83+1 p. 3244318
19217
480
Herke Csongor, Fenyvesi Csaba, Tremmel Flórián: A büntető eljárásjog elmélete. Bp.-Pécs, 2014, Dialóg Campus. Kiadói papírkötés. 3277090
19218
480
2008 National Geographic Magyarország - Olimpiai különszám (Pekingi olimpia), kiadói papírkötés, 120 p. 3112518
19219
480
Oheroly János: Torna-zsebkönyv Bp., 1896. Hornyánszky. 352p. Kiadói, laza vászonkötésben 2871556
19220
480
Szepesi György - Lukács László: Római riport. Bp., 1961. Móra. Kiadói félvászon kötésben 3214654
19221
480
2 db Callanetics (alakformáló edzésmódszer) könyv: Callan Pinckney: Callanetics. + Super Callanetics. (Intenzív program haladóknak). Bp., 1994, Magyar Könyvklub. Fekete-fehér fotókkal illusztrálva. Kiadói kartonált papírkötés. 3279688
19222
480
A sport. Szerk.: Laczkó Géza. Pesti Napló Könyvek. Bp., [1936], Pesti Napló - Az Est Lapkiadó Rt. - Magyarország Napilap Rt., 336 p. Byssz Róbert illusztrációival. Kiadói egészvászon-kötés, kopott borítóval. 3167785
19223
480
Kocsis L. Mihály: A sakk az én keresztem. Portisch Lajossal beszélget Kocsis L. Mihály. A szerző, Kocsis L. Mihály (1943 - ) író, újságíró által Mohás Lívia (1928-2024) pszichológus, József Attila-díjas írónak DEDIKÁLT példány. Miért hiszek? Bp., 2006, Kairosz. Kiadói papírkötés. Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig
100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig
200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig
500.000 Ft
10.000.000 Ft felett
1.000.000 Ft