Könyvek: Sport, sakk, hegymászás

Tételek száma: 35

Nagy Béla: Futballkrónika 1901-1959. Válogatott mérkőzések, válogatott történetek. MLSZ Kiskönyvtár 1. (Aláírt!) Bp., 1981, Sportpropaganda. Kiadói papírkötés. A szerző, Nagy Béla aláírásával + számos további aláírással (Gulácsi Sándor, Dálnoki József, Ambrózy István, stb.)
19212.

Kikiáltási ár:
2 400 Ft

1956 A Melbournei Olimpia. Szerk.: Pásztor Lajos, Szebenyi Sándor, Szepes Béla. Bp., 1956, Sport,(Október 23.-ny.), 61+3 p. Gazdag fekete-fehér képanyaggal illusztrált. Kiadói papírkötés, hajtott, kopott , kissé szakadt borítóval, foltos.
19213.

Kikiáltási ár:
2 400 Ft

David Beckham. Futball, család, hírnév. Tom Watt közreműködésével. Ford.: Odze György, Dénes Tamás. Bp., 2003, Saxum. Kiadói papírkötés.
19214.

Kikiáltási ár:
1 600 Ft

1957-1958 Kajak - Kenu IV. évf. 4. sz., 1958. július; III. évf. 1. sz.
19215.

Kikiáltási ár:
2 800 Ft

A Pictoriual Report Olimpics 1964. Angol nyelven. Gazdag képanyaggal illusztrált. Papírkötés,83+1 p.
19216.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft

19217.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft

2008 National Geographic Magyarország - Olimpiai különszám (Pekingi olimpia), kiadói papírkötés, 120 p.
19218.

Kikiáltási ár:
1 400 Ft

19219.

Kikiáltási ár:
2 400 Ft

19220.

Kikiáltási ár:
5 000 Ft

19221.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft

A sport. Szerk.: Laczkó Géza. Pesti Napló Könyvek. Bp., [1936], Pesti Napló - Az Est Lapkiadó Rt. - Magyarország Napilap Rt., 336 p. Byssz Róbert illusztrációival. Kiadói egészvászon-kötés, kopott borítóval.
19222.

Kikiáltási ár:
1 600 Ft

19223.

Kikiáltási ár:
1 400 Ft

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig 100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig 200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig 500.000 Ft
10.000.000 Ft felett 1.000.000 Ft