Nemesfém dísztárgyak, ékszerek, drágakövek Tételek száma: 203
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
2848302
22170
479
Jewellery and precious metal items
Ezüst (Ag) holland díszkanál, Veere város címerével. Jelzett, nettó: 10,5 g, h: 11 cm 3097886
22171
479
Ezüst (Ag) gyűrű, kis kövekkel. jelzett m: 54, 6,48 g 3019565
22172
479
4800
Antik ezüst kiskanál Pécs, cca 1840, 13 latos finomságjellel, TI mesterjeggyel, sérült 22 g 3209778
22173
479
Ezüst(Ag) "Steyr" zománcozott címeres kanál, jelzett, h: 10,9 cm, bruttó: 9,3 g 3061080
22174
479
15000
1983 Ezüst (Ag) Georg Jensen dán dísz villa , jelzett, h: 14 cm, nettó: 40, g Aranyozott, hibátlan 3245328
22175
479
34000
Arany (Au) 14K biztosítótű füstkvarc kővel, jelzett, 4,5×0,6 cm, bruttó: 2 g 3245324
22176
479
36000
Arany (Au) 14K gyöngyös gránátos kitűző, jelzett, 3,9×1,1 cm, bruttó: 2,3 g 3245334
22177
479
Arany (Au) 14K biztosítótű gyönggyel, jelzett, 1,4×1 cm, bruttó: 1 g 2949417
22178
479
Ezüst (Ag) filigrán bross, jelzett, sérült, h: 9 cm, nettó: 9,5 g 3249185
22179
479
Ezüst(Ag) barna gyöngyös medál, jelzett, h: 2,5 cm, bruttó: 5,2 g 2959808
22180
479
6500
Ezüst(Ag) reszelő, jelzett, h: 15 cm, bruttó: 21,8 g 2840731
22181
479
30000
Ezüst (Ag) babakészlet, jelzett, nettó: 54,3 g Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig
100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig
200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig
500.000 Ft
10.000.000 Ft felett
1.000.000 Ft