https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/

Folyamatos online aukciók

Tételek lista

Nemesfém dísztárgyak, ékszerek, drágakövek

Tételek száma: 203

Az árverés lejárt! A tétel hamarosan kikiáltásra kerül
Ezüst (Ag) holland díszkanál, Veere város címerével. Jelzett, nettó: 10,5 g, h: 11 cm
1
22170.

Ezüst (Ag) holland díszkanál, Veere város címerével. Jelzett, nettó: 10,5 g, h: 11 cm

 
Eladva
Kikiáltási ár:
3 000 Ft
8,13
EUR
,
9,38
USD
Ajánlatok száma:
1
 
Ezüst (Ag) gyűrű, kis kövekkel. jelzett m: 54, 6,48 g
1
22171.

Ezüst (Ag) gyűrű, kis kövekkel. jelzett m: 54, 6,48 g

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
10 000 Ft
27,10
EUR
,
31,25
USD
Ajánlatok száma:
0
 
Antik ezüst kiskanál Pécs, cca 1840, 13 latos finomságjellel, TI mesterjeggyel, sérült 22 g
1
22172.

Antik ezüst kiskanál Pécs, cca 1840, 13 latos finomságjellel, TI mesterjeggyel, sérült 22 g

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
4 800 Ft
13,01
EUR
,
15,00
USD
Ajánlatok száma:
0
 
Ezüst(Ag) "Steyr" zománcozott címeres kanál, jelzett, h: 10,9 cm, bruttó: 9,3 g
1
22173.

Ezüst(Ag) "Steyr" zománcozott címeres kanál, jelzett, h: 10,9 cm, bruttó: 9,3 g

 
Eladva
Kikiáltási ár:
3 600 Ft
9,76
EUR
,
11,25
USD
Ajánlatok száma:
5
 
1983 Ezüst (Ag) Georg Jensen dán dísz villa , jelzett, h: 14 cm, nettó: 40, g Aranyozott, hibátlan
1
22174.

1983 Ezüst (Ag) Georg Jensen dán dísz villa , jelzett, h: 14 cm, nettó: 40, g Aranyozott, hibátlan

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
15 000 Ft
40,65
EUR
,
46,88
USD
Ajánlatok száma:
0
 
Arany (Au) 14K biztosítótű füstkvarc kővel, jelzett, 4,5×0,6 cm, bruttó: 2 g
1
22175.

Arany (Au) 14K biztosítótű füstkvarc kővel, jelzett, 4,5×0,6 cm, bruttó: 2 g

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
34 000 Ft
92,14
EUR
,
106,25
USD
Ajánlatok száma:
0
 
Arany (Au) 14K gyöngyös gránátos kitűző, jelzett, 3,9×1,1 cm, bruttó: 2,3 g
1
22176.

Arany (Au) 14K gyöngyös gránátos kitűző, jelzett, 3,9×1,1 cm, bruttó: 2,3 g

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
36 000 Ft
97,56
EUR
,
112,50
USD
Ajánlatok száma:
0
 
Arany (Au) 14K biztosítótű gyönggyel, jelzett, 1,4×1 cm, bruttó: 1 g
1
22177.

Arany (Au) 14K biztosítótű gyönggyel, jelzett, 1,4×1 cm, bruttó: 1 g

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
16 000 Ft
43,36
EUR
,
50,00
USD
Ajánlatok száma:
0
 
Ezüst (Ag) filigrán bross, jelzett, sérült, h: 9 cm, nettó: 9,5 g
1
22178.

Ezüst (Ag) filigrán bross, jelzett, sérült, h: 9 cm, nettó: 9,5 g

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
5 000 Ft
13,55
EUR
,
15,63
USD
Ajánlatok száma:
0
 
Ezüst(Ag) barna gyöngyös medál, jelzett, h: 2,5 cm, bruttó: 5,2 g
1
22179.

Ezüst(Ag) barna gyöngyös medál, jelzett, h: 2,5 cm, bruttó: 5,2 g

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
2 400 Ft
6,50
EUR
,
7,50
USD
Ajánlatok száma:
0
 
Ezüst(Ag) reszelő, jelzett, h: 15 cm, bruttó: 21,8 g
1
22180.

Ezüst(Ag) reszelő, jelzett, h: 15 cm, bruttó: 21,8 g

 
Eladva
Kikiáltási ár:
6 500 Ft
17,62
EUR
,
20,31
USD
Ajánlatok száma:
1
 
Ezüst (Ag) babakészlet, jelzett, nettó: 54,3 g
1
22181.

Ezüst (Ag) babakészlet, jelzett, nettó: 54,3 g

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
30 000 Ft
81,30
EUR
,
93,75
USD
Ajánlatok száma:
0
 

Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig 100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig 200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig 500.000 Ft
10.000.000 Ft felett 1.000.000 Ft

Árverési szűrés

További oldal navigáció

Aukciósház

  • Cím: 1061 Budapest, Andrássy út 16.
  • Levelezési cím: 1244, Budapest Pf. 979.
  • Telefon: +36 1 / 317-4757, +36 1 / 266-4154
  • Email : icvqw34r5nf?3+o@dasdfefgrabanwf34th.codv4m
  •  
  • Nyitva tartás:
  • Hétfő: 12-17
  • Keddtől Szerdáig: 10-17
  • Csütörtök: 10-19
  • Péntek: zárva
  • Hétvége: zárva

Galéria

Oldalaink

© 2011-2025 Darabanth Aukciósház Kft.
Darabanth Kft. a weboldalán cookie-kat használ annak érdekében, hogy a weboldal a lehető legjobb felhasználói élményt nyújtsa.
Amennyiben Ön folytatja a böngészést a weboldalunkon, azt úgy tekintjük, hogy nincs kifogása a tőlünk érkező cookie-k fogadása ellen.
Elfogadom
A részletekért kattintson
https://www.darabanth.com/hu/feltetelek-gyik
darabanth.com
H
Tétel kosárba rakva

Kosár értéke:

Vásárlás folytatása
  Pénztárhoz