Nemesfém dísztárgyak, ékszerek, drágakövek

Tételek száma: 203

Ezüst (Ag) filigrán bross, jelzés nélkül, 6,5×5 cm, nettó: 10,3 g
22182.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft

22183.

Kikiáltási ár:
4 000 Ft

Ezüst(Ag) gyűrű borostyánnal, jelzett, méret: 55, bruttó: 3,6 g
22184.

Kikiáltási ár:
5 000 Ft

22185.

Kikiáltási ár:
16 000 Ft
43,36
50,00

Ezüst (Ag) süteménykés, jelzett, h: 29 cm, nettó 122g
22186.

Kikiáltási ár:
26 000 Ft
70,46
81,25

Ezüst (Ag) talpú üvegpohár, jelzett, csorbával, m: 8,5 cm, bruttó: 67,4 g
22187.

Kikiáltási ár:
4 000 Ft

Ezüst (Ag) talpú üvegpohár, jelzett, csorbával, m: 8,5 cm, bruttó: 57 g
22188.

Kikiáltási ár:
4 000 Ft

1982 Ezüst (Ag) Georg Jensen dán dísz villa , jelzett, h: 14 cm, nettó: 40, g Aranyozott, hibátlan díszdobozban, leírással
22189.

Kikiáltási ár:
14 000 Ft
37,94
43,75

Ezüst (Ag) pudrié. Jelzett, dianás, 61,45 g 7x7 cm
22190.

Kikiáltási ár:
12 000 Ft

Ezüst (Ag) és tenyésztett gyöngy fülbevaló és medál. d: 7 mm-ig
22191.

Kikiáltási ár:
15 000 Ft
40,65
46,88

Ezüst (Ag) hamutál, jelzett, d: 12 cm, nettó: 49,8 g
22192.

Kikiáltási ár:
12 000 Ft

1974 Ezüst (Ag) Georg Jensen dán dísz villa , jelzett, h: 14 cm, nettó: 40, g Aranyozott, hibátlan díszdobozban
22193.

Kikiáltási ár:
14 000 Ft
37,94
43,75

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig 100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig 200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig 500.000 Ft
10.000.000 Ft felett 1.000.000 Ft