Nemesfém dísztárgyak, ékszerek, drágakövek Tételek száma: 203
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
3226724
22182
479
Jewellery and precious metal items
Ezüst (Ag) filigrán bross, jelzés nélkül, 6,5×5 cm, nettó: 10,3 g 2848337
22183
479
Ezüst (Ag) belga díszkanál, Mechelen, St. Rombout (Szent Rumbold-katedrális) motívummal. Jelzett (835), apró foltokkal, nettó: 10,6 g, h: 11 cm 3226335
22184
479
Ezüst(Ag) gyűrű borostyánnal, jelzett, méret: 55, bruttó: 3,6 g 3022980
22185
479
1982 Ezüst(Ag) Georg Jensen dán dísz kés, jelzett, h: 17 cm, nettó: 53, g Aranyozott, kopott 3268680
22186
479
26000
Ezüst (Ag) süteménykés, jelzett, h: 29 cm, nettó 122g 3013296
22187
479
Ezüst (Ag) talpú üvegpohár, jelzett, csorbával, m: 8,5 cm, bruttó: 67,4 g 3013299
22188
479
Ezüst (Ag) talpú üvegpohár, jelzett, csorbával, m: 8,5 cm, bruttó: 57 g 3208865
22189
479
14000
1982 Ezüst (Ag) Georg Jensen dán dísz villa , jelzett, h: 14 cm, nettó: 40, g Aranyozott, hibátlan díszdobozban, leírással 3229269
22190
479
Ezüst (Ag) pudrié. Jelzett, dianás, 61,45 g 7x7 cm 3245556
22191
479
15000
Ezüst (Ag) és tenyésztett gyöngy fülbevaló és medál. d: 7 mm-ig 3122759
22192
479
Ezüst (Ag) hamutál, jelzett, d: 12 cm, nettó: 49,8 g 3208855
22193
479
14000
1974 Ezüst (Ag) Georg Jensen dán dísz villa , jelzett, h: 14 cm, nettó: 40, g Aranyozott, hibátlan díszdobozban Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig
100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig
200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig
500.000 Ft
10.000.000 Ft felett
1.000.000 Ft