Nemesfém dísztárgyak, ékszerek, drágakövek

Tételek száma: 203

Ezüst (Ag) gyűrű fehér kővel. Jelzett, br 2,3 g, m: 53
22146.

Kikiáltási ár:
4 000 Ft
10

Ezüst(Ag) 6 db japán zománcfestésű olimpiai kanál, jelzett, h: 11,3 cm, bruttó: 77,7 g
22147.

Kikiáltási ár:
36 000 Ft
97,56
112,50

Ezüst (Ag) gyűrű 0,01ct brillel ékítve, bruttó: 2,03 g , m: 56. tanusítvánnyal
22148.

Kikiáltási ár:
10 000 Ft

Aranyozott ezüst (Ag) bross, markazitokkal, tenyésztett gyönggyel, jelzett, bruttó: 9,2g
22149.

Kikiáltási ár:
9 000 Ft
24,39
28,13

Kézműves ezüst (Ag) bross, jelzett, h: 6,5 cm, bruttó: 3,5 g
22150.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft

Ezüst (Ag) karkötő, jelzett, markazit kövekkel, bruttó 20g
22151.

Kikiáltási ár:
12 000 Ft

Ezüst(Ag) lapos mintás kígyó karkötő, jelzett, h: 19 cm, nettó: 4,7 g
22152.

Kikiáltási ár:
2 400 Ft

Arany (Au) 14K kulcs medál, jelzett, 3,5×1,5 cm, nettó: 1,9 g
22153.

Kikiáltási ár:
40 000 Ft
108,40
125,00

Ezüst (Ag) ékszer szett. Medál és fülbevaló jelzett, br 17,6 g
22154.

Kikiáltási ár:
4 000 Ft
13

Ezüst (Ag) filigrán hajlított glídes karkötő, jelzett, h: 17 cm, nettó: 3,9 g
22155.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft
10

Ezüst(Ag) áttört ovális szemes karkötő, jelzett, h: 19 cm, nettó: 2,3 g
22156.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft
9

Ezüst(Ag) görög olajág bross, jelzett, 7×4 cm, nettó: 11,7 g
22157.

Kikiáltási ár:
5 500 Ft
14,91
17,19

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig 100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig 200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig 500.000 Ft
10.000.000 Ft felett 1.000.000 Ft