Nemesfém dísztárgyak, ékszerek, drágakövek Tételek száma: 203
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
2764269
22121
479
24000
Jewellery and precious metal items
Ezüst (Ag) fülbevaló pár, rekonstruált türkizzel. 4 g 3013334
22122
479
15000
Ezüst (Ag) vaddisznó akasztóval, jelzett, 3×2,5 cm, nettó: 22,3 g 2840734
22123
479
Ezüst (Ag) cukorfogó, h: 11 cm, jelzett, nettó: 18,25 g 2972160
22124
479
40000
Ezüst (Ag) övcsat, aranyozott, zománcozott, zománchibával, jelzéssel, 6,5x5,5 cm, 42 g 3022975
22125
479
1986 Ezüst(Ag) Georg Jensen dán kis díszvilla, jelzett, h: 13,5 cm, nettó: 25, g Aranyozott, hibátlan 2929968
22126
479
Ezüst (Ag) nyelű pipere eszköz, jelzéssel, h: 11 cm, bruttó: 8,5 g 3060018
22127
479
Ezüst (Ag) nyaklánc és zománc nyaklánc. Br 10, g 2929937
22128
479
Ezüst (Ag) nyelű körömpiszkáló, jelzéssel, h: 12 cm, bruttó: 12 g 3022985
22129
479
1986 Ezüst(Ag) Georg Jensen dán dísz kanál, jelzett, h: 14 cm, nettó: 43,2, g Aranyozott, hibátlan 3022969
22130
479
1980 Ezüst(Ag) Georg Jensen dán díszvilla, jelzett, h: 14,6 cm, nettó: 41, g Aranyozott, hibátlan 3061077
22131
479
1976 Ezüst(Ag) Georg Jensen dán dísz kanál, jelzett, h: 14 cm, nettó: 43,2, g Aranyozott, hibátlan 2959818
22133
479
Ezüst(Ag) eszköz, jelzett, h: 11 cm, bruttó: 9,2 g Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig
100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig
200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig
500.000 Ft
10.000.000 Ft felett
1.000.000 Ft