Térképek

Tételek száma: 153

17381.

Kikiáltási ár:
4 000 Ft

cca 1930 2 db palesztinai térkép: Jerusalem 40x44 cm szakadásokkal; Erez-Israel Palestine vászonra kasírozva 38x60 cm
17382.

Kikiáltási ár:
4 000 Ft

17383.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft

cca 1929 Újpest térkép, M. Kir. Állami Térképező Intézet, 1:75000, 47x59 cm, rajta Budapest északi része, Szentendrei Sziget stb.
17384.

Kikiáltási ár:
5 000 Ft

1941 Magyarország politikai térképe. M. kir. Honvéd Térképészeti intézet. Az új határokkal a történelmi országhatáron. 44x30 cm
17385.

Kikiáltási ár:
4 000 Ft

3 darab klf kanadai térkép, cca 1990
17386.

Kikiáltási ár:
1 600 Ft

1935 Budapest székesfőváros térképe. A térképe tervezte és rajzolta: Kogutowicz Manó. Utcajegyzékkel és az új kerület beosztással név változásokkal 1:25.000, Bp.,Magyar Földrajzi Intézet, papírborítóval 58x43 cm
17387.

Kikiáltási ár:
2 800 Ft

Gál Éva: A Budapesti Történeti Múzeum várostörténeti osztályának kéziratos térképei. Katalógus. DEDIKÁLT! Bp., 1989. + Régi térképek Pest-Budáról és környékéről. Bp., 1981. Kiadói papírkötés, kopottas állapotban.
17388.

Kikiáltási ár:
2 400 Ft

cca 1890 Africa. South of the Equator. Showing existing Boundary Treaties by George Cawston. London, Edward Stanford-ny., 50x40 cm.
17389.

Kikiáltási ár:
4 000 Ft

1893 Skrzeszewski Adolf: A Magyar Sz. Korona Országainak helység és vasúti új térképe. A legujabb hiteles források nyomán tervezte és rajzolta - -.,1 : 1.152.000, Bp.,, 1893., Nagel Bernát, (Bécs,Vernay J. N. -ny., színes, lithografált térkép, eredeti borítókkal, az elülső borító levált és a szélén papír hiányos, szakadt, 98x65 cm.
17390.

Kikiáltási ár:
26 000 Ft
70,46
81,25

17391.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft

17392.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig 100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig 200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig 500.000 Ft
10.000.000 Ft felett 1.000.000 Ft