Térképek

Tételek száma: 153

Budapest domborművű térképe 3d-s hozzá szemüveg 42x60 cm
17331.

Kikiáltási ár:
1 800 Ft

Kárpát medence térkép 1:1000000 74x115 cm
17332.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft

17333.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft

A Velencei-tó és környékének turistatérképe, 1 : 20.000, kétoldalas, 66,5x47 cm
17334.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft

1950 Budapest térképe, 1 : 33.000, Bp., Honvéd Sajtó és Lapkiadó Vállalat, vászonra kasírozva, kissé viseltes, 108x86 cm
17335.

Kikiáltási ár:
2 400 Ft

2006-2011 4 db Honvédelmi Minisztérium Térképészeti Közhasznú Társaság autóatlasz Európa, Magyarország, Budapest
17336.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft

1920 Magyarország gazdasági térképekben. The economies of Hungary in maps. Gróf Teleki Pál béketárgyalást előkészítő iroda vezetője megbizásából szerk.: Edvi Illés Aladár és Halász Albert. Kiadja: Rubinek Gyula. Bp., 1920, Pallas, VII+1 p.+73+1 t. Negyedik, bővített kiadás. Átkötött haránt-alakú félvászon-kötés, kopott borítóval, (körbevágott?), 20x29 cm.
17337.

Kikiáltási ár:
6 000 Ft

cca 1940 Budapest térképe, 1 : 25.000, Bp., M. Kir. Honvéd Térképészeti Intézet, kis szakadással, 75x91 cm
17338.

Kikiáltási ár:
4 000 Ft

1943 Nagy-Magyarország politikai térképe / hegy- és vízrajzi térképe, kétoldalas, 1 : 2.500.000, M. Kir. Honvéd Térképészeti Intézet, kis lapszéli szakadással, kissé koszos, 30x43,5 cm
17339.

Kikiáltási ár:
2 400 Ft

1927 Budapest székesfőváros térképe, 1 : 25.000, Bp., M. Kir. Állami Térképészet, sérülésekkel, ragasztott, 83x93 cm
17340.

Kikiáltási ár:
4 000 Ft

Dr. Irmédi-Molnár László: A térképolvasás és a tereptan elemei. Bp., 1941, Kókai Lajos, 159+(1) p. Szövegközti ábrákkal illusztrálva. Kiadói papírkötés, kissé sérült, koszos borítóval.
17341.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft

1929 Csonka-Magyarország közigazgatási térképe, 1 : 500.000, Bp., M. Kir. Állami Térképészet, kissé sérült papírborítóval, 86x115 cm
17342.

Kikiáltási ár:
5 000 Ft

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig 100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig 200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig 500.000 Ft
10.000.000 Ft felett 1.000.000 Ft