Térképek Tételek száma: 153
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
3268738
17405
479
Maps
cca 1930-1940 Vízi sporttérképek 9.: Győri (Mosoni) Dunaág térképe, 1:25000, M. Kir. Állami Térképészet, sérülésekkel, 42×192 cm 3268742
17406
479
Maps
cca 1930-1940 A Soroksári Dunaág térképe. Vízisporttérképek 11. sz. 1 : 25.000. Bp., M. Kir. Állami Térképészet, sérülésekkel, 202×24,5 cm 3268746
17407
479
Maps
cca 1930-1940 Duna Nagybajcs-Esztergom, Vízisporttérképek 7. sz. 1 : 25.000. Bp., M. Kir. Állami Térképészet, sérülésekkel, 202×24,5 cm 3268757
17408
479
Maps
cca 1930-1940 A Duna Budapest-Paks (116 km) szakaszának térképe. Vízisporttérképek 12. sz. Bp., M. Kir. Állami Térképészet, 200×24 cm 3267360
17409
479
Maps
1933 A Mátra hegység, Kirándulók térképe 6/a sz., 1 : 50.000, M. Kir. Állami Térképészet, szakadással, 90×61 cm 3270191
17410
479
Maps
cca 1914 Jelmagyarázat a katonai térképekhez, nyomta: cs. és kir. katonai földrajzi intézet Bécs, 43×53 cm 2949267
17411
479
Maps
1920 Magyarország térkép, Trianon előtti határokkal, 1:1.000.000, Magyar Állami Nyomda, sérült, kissé foltos, 75x105 cm 2924480
17412
479
Maps
1941 dr. Kogutowitz Károly iskolai atlasz 3265636
17413
479
Maps
1787 Surry megye, Anglia, rézmetszetű térkép J Cary. 26x22 cm, Üvegezett keretben méret 38x33 cm 3270141
17414
479
Maps
Vác és Diósjenő környékének katonai térképe, vászontérkép, 38×50 cm 3269750
17415
479
Maps
cca 1930 A Balaton-felvidék térképe (Dr. Thirring: Részletes Magyar Útikalauzok II. Dunántúl), 1 : 75.000, Bp., Turistaság és Alpinizmus kiadása, 37,5×43,5 cm 3269872
17416
479
Maps
1918 Szolyva és környékének katonai térképe, 1:75 000, K.u.k. Militärgeographisches Institut, 47×62 cm Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig
100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig
200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig
500.000 Ft
10.000.000 Ft felett
1.000.000 Ft