https://www99.darabanth.com:443
https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/
Tételek lista
Szobrok, kisplasztikák, plakettek Tételek száma: 138
Az árverés lejárt! A tétel hamarosan kikiáltásra kerül
Katalógusszám szerint növekvő
Katalógusszám szerint csökkenő
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
12
24
48
72
3226506
12825
479
0
16000
Sculptures, statuettes, plaques
MĹątĂĄrgy & PapĂr
1
Wagner büszt. Fa szobor, jelzett a hátoldalon "IC", m: 37 cm 3226441
12826
479
0
8000
Sculptures, statuettes, plaques
MĹątĂĄrgy & PapĂr
1
Gyenes Tamás (1920-1963): Szerelmespár. Festett gipsz, 1963, jelzett, m: 24,5 cm 3214027
12827
479
0
65000
Sculptures, statuettes, plaques
MĹątĂĄrgy & PapĂr
1
Szervátiusz Jenő (1903-1984): Fiú arc. Engóbozott gipsz, jelzett a hátoldalon, kopással, 19x14 cm 3117519
12828
479
0
220000
Sculptures, statuettes, plaques
MĹątĂĄrgy & PapĂr
1
Szervátiusz Jenő (1903-1984): Férfi arc (Önarckép). Faragott fa, jelzett "Szervátiusz 1936", 62 cm Kis kopásnyomokkal. / Carved wood, signed.
Kikiáltási ár:
220 000 Ft
3089783
12829
479
0
180000
Sculptures, statuettes, plaques
MĹątĂĄrgy & PapĂr
1
Kerényi Jenő (1908-1975): Táncosnő (Táncoló art deco nőalak), 1929-30 körül. Patinázott bronz, márvány talapzaton, jelzett: "Kerényi 1930.'' valamint "Hild'' [Hild Imre Kerényi Jenő öntőmestere volt.] m: 28,5 cm, talpazattal: 31 cm. Prov.: Hild Imre öntőmester egykori saját példánya. A szobor egy másik példánya reprodukálva: Rózsa Gyula: Kerényi Jenő 1908-1975. Bp., 2010, Glória Kiadó, 11. és 163. o. / Art deco dancer, bronze statue, another piece reproduced in the book: Rózsa Gyula: Kerényi Jenő 1908-1975. Bp., 2010, Glória Kiadó, page 11. and 163.
Kikiáltási ár:
180 000 Ft
3196530
12830
479
0
3000
Sculptures, statuettes, plaques
MĹątĂĄrgy & PapĂr
1
Fej figura figuratív afrikai keményfa faragás 14 cm 3196517
12831
479
0
3200
Sculptures, statuettes, plaques
MĹątĂĄrgy & PapĂr
1
Groteszk figuratív afrikai keményfa faragás, 32 cm 3196524
12832
479
0
2400
Sculptures, statuettes, plaques
MĹątĂĄrgy & PapĂr
1
Korsót cipelő pár figuratív afrikai keményfa faragások, egyik sérült 18, 23 cm 3196536
12833
479
0
2800
Sculptures, statuettes, plaques
MĹątĂĄrgy & PapĂr
1
Afrikai fali dísz, relief figuratív afrikai keményfa faragás 50 cm 3196540
12834
479
0
2400
Sculptures, statuettes, plaques
MĹątĂĄrgy & PapĂr
1
Afrikai fali dísz, figuratív afrikai keményfa faragás kis sérüléssel 30 cm 3196516
12835
479
0
3200
Sculptures, statuettes, plaques
MĹątĂĄrgy & PapĂr
1
Sokalakos figuratív afrikai keményfa faragás, töréssel 32 cm 3204115
12836
479
0
6500
Sculptures, statuettes, plaques
MĹątĂĄrgy & PapĂr
1
Johannes Fischedick (német 1908-1984): Olvasó gyermekpár. Terrakotta, jelzés nélkül, m: 18,5 cm Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig
100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig
200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig
500.000 Ft
10.000.000 Ft felett
1.000.000 Ft
További oldal navigáció Aukciósház
Cím:
1061 Budapest, Andrássy út 16.
Levelezési cím:
1244, Budapest Pf. 979.
Telefon:
+36 1 / 317-4757, +36 1 / 266-4154
Email
:
icvqw34r5 nf?3+ o@dasdfefg rabanwf34 th.codv4 m
Nyitva tartás:
Hétfő: 12-17
Keddtől Szerdáig: 10-17
Csütörtök: 10-19
Péntek: zárva
Hétvége: zárva
© 2011-2025 Darabanth Aukciósház Kft.
Darabanth Kft. a weboldalán cookie-kat használ annak érdekében, hogy a weboldal a lehető legjobb felhasználói élményt nyújtsa. Amennyiben Ön folytatja a böngészést a weboldalunkon, azt úgy tekintjük, hogy nincs kifogása a tőlünk érkező cookie-k fogadása ellen.
Elfogadom
A részletekért kattintson
https://www.darabanth.com/hu/feltetelek-gyik
darabanth.com
H
Tétel kosárba rakva
Vásárlás folytatása
 
Pénztárhoz