Szobrok, kisplasztikák, plakettek Tételek száma: 138
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
3029519
12813
479
120000
Sculptures, statuettes, plaques
Kikiáltási ár:
120 000 Ft
2966684
12814
479
90000
cca 1900-1920 Pierre Jules Mene (1810-1879) után: Vainqueur!!! (Győztes!!!) 1866. Patinázott bronz, márvány talapzaton, öntési pecséttel is jelezve, hibátlan, talapzaton kis kopással, 43x23x35 cm / cca 1900-1920 After Pierre Jules Mene (1810-1879): Vainqueur!!! (Winner!!!) 1866. Patinated bronze on marble pedestal. Signed, flawless, with small wear in pedestal, 43x23x35 cm KIZÁRÓLAG SZEMÉLYES ÁTVÉTEL, NEM POSTÁZZUK! / ONLY PERSONAL COLLECTION AT OUR OFFICE! 3049220
12815
479
180000
Tóth Ernő (1949): Minotaurus. Bronz 1/1-es, egyedi szobor. Jelzett m: 52 cm
Kikiáltási ár:
180 000 Ft
2657996
12816
479
75000
Jelzés nélkül: Polgár Rózsa (Kossuth-díjas magyar textilművész) édesapja büsztje. (Polgár László akadémikus.) Öntött bronz, márványtalapzaton. m: 40 cm 3202835
12817
479
Cony Kailer: Szent Szűz Jézussal, Dombornyomott réz lemez. fa alapon 30x43 cm 3222317
12818
479
Férfi és nő. Faragott fa szobor 26 cm 3222744
12819
479
Afrikai ghánai festett fa sárkányember szobor 42 cm 3222407
12820
479
Maugsch Gyula után: Nyújtózkodó női akt, öntöttvas szobor, irizáló mázzal. jelzés nélkül, m: 30 cm 3222221
12821
479
Gyermek bárányokkal, bronzírozott gipsz, m: 23 cm 3222199
12822
479
4400
Akt. Ón szobor, jelzés nélkül, m: 15 cm 3225826
12823
479
Arc, kerámia fali dísz, j.n. 20 cm 3228349
12824
479
Sas madár. Faragott fa, aranyfestéssel 22 cm Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig
100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig
200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig
500.000 Ft
10.000.000 Ft felett
1.000.000 Ft