Szobrok, kisplasztikák, plakettek

Tételek száma: 138

12765.

Kikiáltási ár:
360 000 Ft
975,61
1 125,00

Sztrákos László (1954): Várakozás. Patinázott bronz, márvány talapzaton, művész példán 1/1, jelzett, m: 28 cm
12766.

Kikiáltási ár:
90 000 Ft
243,90
281,25

Kerényi Jenő (1908-1975): Táncosnő. Patinázott bronz, márvány talapzaton, jelzett a talpán, illetve címkével a talpazaton, m: 29 cm
12767.

Kikiáltási ár:
55 000 Ft
149,05
171,88

cca 1900, Jézus dombormű, keretben, 6,5x6 cm
12768.

Kikiáltási ár:
5 000 Ft

Nagy Sándor (1923-2017): Idolok. Faragott és vésett kő, fa és vas applikációban, jelzés nélkül, egy laza darabbal, 29x17 cm
12769.

Kikiáltási ár:
20 000 Ft
54,20
62,50

cca 1900, Kendős nő büszt. Festett terrakotta, jelzett, kopással, m: 31,5 cm
12770.

Kikiáltási ár:
26 000 Ft
70,46
81,25

Art deco kalászhordó nő. Sorszámozott, mázas fajansz, kopással, m: 29,5 cm
12771.

Kikiáltási ár:
12 000 Ft

Kucs Béla (1925-1984): Női akt fotelben. Festett kerámia, jelzett, gyári anyaghibával, m: 16,5 cm
12772.

Kikiáltási ár:
6 000 Ft

Papp Zoltán fém fali dísz, bronzírozott alumínium, jelzés nélkül, d: 24 cm
12773.

Kikiáltási ár:
3 600 Ft
9,76
11,25

Osvaldo Moroder 2 darab troll figura. Faragott fa, jelzett, m: 6-7 cm
12774.

Kikiáltási ár:
6 000 Ft

Karl Perl (1876-1965): Halász. Bronz kisplasztika, márvány talapzatra erősítve, jelzett, 8x5 cm, 15x8 cm
12775.

Kikiáltási ár:
4 000 Ft

Faragott keleti szobor, m: 16 cm
12776.

Kikiáltási ár:
3 400 Ft
9,21
10,63

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig 100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig 200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig 500.000 Ft
10.000.000 Ft felett 1.000.000 Ft