Szobrok, kisplasztikák, plakettek Tételek száma: 138
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
3266363
12801
479
Sculptures, statuettes, plaques
Casea gyár: Dávid szobor. Rezin, márvány talpon, jelzett, ragasztott, m: 39,5 cm 3265833
12802
479
30000
Kiss Kovács Gyula (1922-1984): Női akt. Bronz, gránit talapzaton. Jelzett 27 cm 3265837
12803
479
Madonnát ábrázoló plasztikus fali dísz. 16 cm 3264143
12804
479
Kovács szobra., réz, öntött, Jelzés nélkül m: 20 cm 3039228
12805
479
19000
Bada Dada (Bada Tibor, 1963-2006): Agancsos alak (cím nélkül). Applikációk, festett fa. Jelzés nélkül. Sérült. m: 66 cm. 2998187
12806
479
Bommer, Georg: Szántás-vetés a falu határában. Felületén ezüstözött, öntött ón dombormű/relief, 1910 körül. Jelzett (jobb alsó sarkán: Gg. Bommer). Fakeretben, korának megfelelő kopásokkal, 18x32 cm (keret: 29,5x43,5 cm) 3142691
12807
479
140000
Kikiáltási ár:
140 000 Ft
3117525
12808
479
100000
Kikiáltási ár:
100 000 Ft
2650009
12809
479
100000
Kikiáltási ár:
100 000 Ft
3094210
12810
479
110000
Kikiáltási ár:
110 000 Ft
3029924
12811
479
120000
Katona Zsuzsa (1951-): Törpe. 2001, faragott fa. Jelzett, m: 36 cm /// Munkácsy-díjas szobrászművész. Fából vagy kőből faragott, ritkábban mintázott, bronzból öntött, általában homloknézetre komponált, idolszerű, időtlenséget sugárzó figurákat alkot, amelyeknek teste sokszor üreges, kéregszerű. Szobrainak felületén kozmikus utalásokat hordozó ráfestések, karcolások jelennek meg."
Kikiáltási ár:
120 000 Ft
3029933
12812
479
120000
Kikiáltási ár:
120 000 Ft
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig
100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig
200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig
500.000 Ft
10.000.000 Ft felett
1.000.000 Ft