https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/

Folyamatos online aukciók

Tételek lista

Nyomtatványok

Tételek száma: 343

Az árverés lejárt! A tétel hamarosan kikiáltásra kerül
1940 Borsányi Julián: Védenek-e lakóházak légoltalmi óvóhelyei. 11p.
1
18135.

1940 Borsányi Julián: Védenek-e lakóházak légoltalmi óvóhelyei. 11p.

 
Eladva
Kikiáltási ár:
2 400 Ft
6,50
EUR
,
7,50
USD
Ajánlatok száma:
1
 
1940 Gépésztechnológus osztály diákéletet búcsúztató, humoros "gyászjelentése", Újpest, özv. Ritter Jenőné-ny., hajtva, kisebb lapszéli szakadásokkal, 30x23 cm
1
18136.

1940 Gépésztechnológus osztály diákéletet búcsúztató, humoros "gyászjelentése", Újpest, özv. Ritter Jenőné-ny., hajtva, kisebb lapszéli szakadásokkal, 30x23 cm

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
2 000 Ft
5,42
EUR
,
6,25
USD
Ajánlatok száma:
0
 
1940 Magyar Királyi Belügyminisztérium személyzeti beosztása, hajtásnyommal, lapszéli apró sérülésekkel, 63x74 cm
1
18137.

1940 Magyar Királyi Belügyminisztérium személyzeti beosztása, hajtásnyommal, lapszéli apró sérülésekkel, 63x74 cm

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
7 000 Ft
18,97
EUR
,
21,88
USD
Ajánlatok száma:
0
 
cca 1940 Haidekker Sándor gyárának és a környéknek (Bp., Fogarasi út 56-58) helyszínrajza. 90x70 cm
1
18138.

cca 1940 Haidekker Sándor gyárának és a környéknek (Bp., Fogarasi út 56-58) helyszínrajza. 90x70 cm

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
3 000 Ft
8,13
EUR
,
9,38
USD
Ajánlatok száma:
0
 
cca 1940 4 db dísztávirat, Gönczi-Gebhardt Tibor ill. Izsóf Etti grafikáival
1
18139.

cca 1940 4 db dísztávirat, Gönczi-Gebhardt Tibor ill. Izsóf Etti grafikáival

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
4 000 Ft
10,84
EUR
,
12,50
USD
Ajánlatok száma:
0
 
1940 Magyar Könyvkiadók és Könyvterjesztők Karácsonyi könyvárjegyzéke
1
18140.

1940 Magyar Könyvkiadók és Könyvterjesztők Karácsonyi könyvárjegyzéke

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
2 000 Ft
5,42
EUR
,
6,25
USD
Ajánlatok száma:
0
 
1940 A Dunántúli közművelődési Egyesület az 1940. évben. Bp., 32p.
1
18141.

1940 A Dunántúli közművelődési Egyesület az 1940. évben. Bp., 32p.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
1 200 Ft
3,25
EUR
,
3,75
USD
Ajánlatok száma:
0
 
1940 Idősebb Kodolányi Gyula köszönőkártyája, kis sérüléssel
1
18142.

1940 Idősebb Kodolányi Gyula köszönőkártyája, kis sérüléssel

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
1 400 Ft
3,79
EUR
,
4,38
USD
Ajánlatok száma:
0
 
1940-41 Halácsy Dezső: A béke szentelésének nyomdokain c. könyvének hírlapi kritikái. Aranyozott egészvászon kötésben, 10 táblán az újságok logóival. 32 cm
1
18143.

1940-41 Halácsy Dezső: A béke szentelésének nyomdokain c. könyvének hírlapi kritikái. Aranyozott egészvászon kötésben, 10 táblán az újságok logóival. 32 cm

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
2 400 Ft
6,50
EUR
,
7,50
USD
Ajánlatok száma:
0
 
1940-1943? A Pénztári Orvosok Lapja nevű havilap, az Országos Orvosi Nyugdíj- és Segélyező Intézet hivatalos közlönyének I. évf. 1-7. sz. teljes évfolyam. + II. évf. 1-12 sz.teljes évfolyam. + III. évf. 1 sz. Szerk.: Borbély Mihály. + További 24 szám, de évszám és egyéb jelölés nélkül. Ezek hiányosak. Átkötött félvászon-kötésben.
1
18144.

1940-1943? A Pénztári Orvosok Lapja nevű havilap, az Országos Orvosi Nyugdíj- és Segélyező Intézet hivatalos közlönyének I. évf. 1-7. sz. teljes évfolyam. + II. évf. 1-12 sz.teljes évfolyam. + III. évf. 1 sz. Szerk.: Borbély Mihály. + További 24 szám, de évszám és egyéb jelölés nélkül. Ezek hiányosak. Átkötött félvászon-kötésben.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
1 600 Ft
4,34
EUR
,
5,00
USD
Ajánlatok száma:
0
 
1941 Jelenkor. (Társadalmi, politikai és kulturális, antifasiszta lap.) Szerk.: Katona Jenő. II. évfolyamának számai bekötve, félvászon kötésben A lap a német megszállást követően megszűnt. A nyilasok a lap szerkesztőjét, Katona Jenőt is letartoztatták. A lap szerzői között ellenzéki, katolikus, erdélyi, felvidéki írókat, valamint Nyugat szerzőit is megtalálhatjuk. Ritka!
1
18145.

1941 Jelenkor. (Társadalmi, politikai és kulturális, antifasiszta lap.) Szerk.: Katona Jenő. II. évfolyamának számai bekötve, félvászon kötésben A lap a német megszállást követően megszűnt. A nyilasok a lap szerkesztőjét, Katona Jenőt is letartoztatták. A lap szerzői között ellenzéki, katolikus, erdélyi, felvidéki írókat, valamint Nyugat szerzőit is megtalálhatjuk. Ritka!

 
Eladva
Kikiáltási ár:
3 400 Ft
9,21
EUR
,
10,63
USD
Ajánlatok száma:
1
 
1941 Uj Nemzedék c. újság 16 db száma, a címlapokon háborús hírekkel. Változó, kissé foltos állapotban.
1
18146.

1941 Uj Nemzedék c. újság 16 db száma, a címlapokon háborús hírekkel. Változó, kissé foltos állapotban.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
2 200 Ft
5,96
EUR
,
6,88
USD
Ajánlatok száma:
0
 

Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig 100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig 200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig 500.000 Ft
10.000.000 Ft felett 1.000.000 Ft

Árverési szűrés

További oldal navigáció

Aukciósház

  • Cím: 1061 Budapest, Andrássy út 16.
  • Levelezési cím: 1244, Budapest Pf. 979.
  • Telefon: +36 1 / 317-4757, +36 1 / 266-4154
  • Email : icvqw34r5nf?3+o@dasdfefgrabanwf34th.codv4m
  •  
  • Nyitva tartás:
  • Hétfő: 12-17
  • Keddtől Szerdáig: 10-17
  • Csütörtök: 10-19
  • Péntek: zárva
  • Hétvége: zárva

Galéria

Oldalaink

© 2011-2025 Darabanth Aukciósház Kft.
Darabanth Kft. a weboldalán cookie-kat használ annak érdekében, hogy a weboldal a lehető legjobb felhasználói élményt nyújtsa.
Amennyiben Ön folytatja a böngészést a weboldalunkon, azt úgy tekintjük, hogy nincs kifogása a tőlünk érkező cookie-k fogadása ellen.
Elfogadom
A részletekért kattintson
https://www.darabanth.com/hu/feltetelek-gyik
darabanth.com
H
Tétel kosárba rakva

Kosár értéke:

Vásárlás folytatása
  Pénztárhoz