Nyomtatványok

Tételek száma: 343

18111.

Kikiáltási ár:
900 Ft
2,44
2,81

1937 A Biztosítás és Városgazdaság c. lap I. évf I. szám. induló szám. főszerk: Bozóki Lengyel Zsolt. 16p. Hajtva
18112.

Kikiáltási ár:
5 000 Ft

1937 Le pavillon de la Hongrie a l'Exposition Internationale de Paris. / A párizsi világkiállítás magyar pavilonját bemutató prospektus, fekete-fehér képekkel illusztrálva, angol nyelven. A hátsó borítón az 1938-as Szent István-emlékév, ill. a budapesti Eucharisztikus Világkongresszus hirdetésével. Kiadói tűzött papírkötés, kissé viseltes borítóval, 24 p.
18113.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft
10

1937 A Nyugat 1937/12. karácsonyi száma, benne Illyés Gyula: Ady, Szabó Lőrinc, Weöres Sándor, stb.
18114.

Kikiáltási ár:
1 600 Ft

1937 Farsangi Revű - Báli képes album c. képes magazin 1. kötete. 60 p.
18115.

Kikiáltási ár:
4 000 Ft

1937 Bp., Török Antal: Útiránymutató zsebkönyv, Tűzoltóparancsnokság, egészvászon kötéssel, kijáró lapokkal
18116.

Kikiáltási ár:
1 600 Ft

18117.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft

1937-1941 Kláver missziós-naptár. Az afrikai missziók ismertetésére kiadja a Kláver Szent Péter Társulat. (5 db egy kötetben). Félvászon-kötésben, helyenként kissé foltos lapokkal.
18118.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft

18119.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft

1938 A Színházi Élet XXVIII. évfolyamának 15 db száma, szerk.: Incze Sándor, a címlapokon Turay Ida, Bordy Bella, Bajor Gizi, stb. Kiadói papírkötés, változó állapotban, sérülésekkel.
18120.

Kikiáltási ár:
6 000 Ft

1938 A Bor- és gyümölcsszeszfőzdék Országos Egyesületének alapszabályai. 13p.
18121.

Kikiáltási ár:
4 400 Ft
11,92
13,75

1938 A Magyar Evezős Szövetség évi jelentése. Bp., Ifj. Kellner Ernő-ny., 23+(1) p. Kiadói papírkötés, foltos borítóval, tűzés nélkül, széteső állapotban.
18122.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig 100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig 200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig 500.000 Ft
10.000.000 Ft felett 1.000.000 Ft