Nyomtatványok

Tételek száma: 343

1933 Nemzetközi vasúti díjszabás magyar-román személy-, poggyász- és expresszáruforgalom
18098.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft

1933 A szolnoki m. kir. állami leánylíceum III. évi értesítője az 1932-33. tanévről. Szolnok, "Szolnok és Vidéke"-ny., 32+(2) p. Tűzött papírkötés, helyenként foltos lapokkal.
18099.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft

18100.

Kikiáltási ár:
4 000 Ft

1934 Minerva ügyvédi zsebnapló. Az 1934. évi Minerva-féle ügyvédi határidőnapló zsebkiadása. Szerk.: Dr. Pajor Rezső. IX. évf. Bp., Minerva-ny. 2 db melléklettel. Egészvászon-kötésben, kissé kopott borítóval, kitöltetlen.
18101.

Kikiáltási ár:
1 600 Ft

1934-1935 Tükör folyóirat 4 db száma: II. évf. 10., 11., 12. sz. + III. évf. 2. sz. Vegyes állapotban.
18102.

Kikiáltási ár:
1 400 Ft

1935 Országos Ügyvédszövetség vándorgyűlés (Debrecen és Sopron) reklám nyomtatvány. 4 p + képes ismertető füzet
18103.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft

18104.

Kikiáltási ár:
1 400 Ft

1935-1937 A Színházi Élet 9 db száma, szerk.: Incze Sándor, a címlapokon Bajor Gizi, Tolnay Klári, Jávor Pál, stb. Kiadói papírkötés, változó állapotban, sérülésekkel.
18105.

Kikiáltási ár:
4 000 Ft

1936 Irredenta nyomat angol nyelven az elcsatolt területek adataival, szép állapotban, 12×15 cm
18107.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft

cca 1936 Balatonkenesei Fővárosi Üdülőhely térképes ismertető prospektusa
18108.

Kikiáltási ár:
2 600 Ft
7,05

cca 1936 Lloyd nyári- és őszi- Földközi tengeri utazások prospektusa, sérülésekkel, 19p
18109.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft

18110.

Kikiáltási ár:
900 Ft
2,44
2,81

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig 100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig 200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig 500.000 Ft
10.000.000 Ft felett 1.000.000 Ft