Nyomtatványok

Tételek száma: 343

cca 1800 Budafoki szőlők nyilvántartó táblázata. Üres nyomtatvány
17965.

Kikiáltási ár:
1 600 Ft

1825 "Ő excellentiájának Négyesi Báró Szepesy Ignátz pétsi püspöki székébe lettbéiktatására" köszöntő
17967.

Kikiáltási ár:
6 000 Ft

1834 Jelenkor 68. szám, Pest, 1834. augusztus 23., "Foglalat: Magyar- és Erdélyország (István ünnepe Budán; Marosszék adománya b. Wesselényi Miklósnak; Ó-Arad sz. kir. város; Szerém uj főisp. helytartója; [...]", szerk.: Helmeczy [Mihály], kiadja: Landerer, kissé viseltes állapotban, 8 p.
17968.

Kikiáltási ár:
1 400 Ft
20

17969.

Kikiáltási ár:
6 000 Ft

17970.

Kikiáltási ár:
900 Ft
2,44
2,81

1874 Szentkép / halotti emléklap, Anna Freyin von Stillfried geb. Gräfin Clam-Martinic (1802-1874), 14x8,5 cm
17971.

Kikiáltási ár:
3 200 Ft
8,67
10,00

1875 A Haasenstein és Vogler Hirdetési Iroda Magyaroszágon. Ausztirában és Csehországban megjelenő újságok adatai 12p .
17972.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft

17973.

Kikiáltási ár:
1 400 Ft

17974.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft

1878 A Magyar Színész-Egyesület Alapszabályai 4 p beszakadásokkal
17975.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft

17976.

Kikiáltási ár:
8 000 Ft

cca 1880-1906 Francia transzatlanti hajózási vállalatok járatainak fedélzeti étlapjai, 4 db, részben kitöltetlen, közte dombornyomással és színes litho illusztrációkkal díszítettek. Változó, részben sérült állapotban, 20x15 cm és 24x15,5 cm között.
17977.

Kikiáltási ár:
4 000 Ft

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig 100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig 200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig 500.000 Ft
10.000.000 Ft felett 1.000.000 Ft