Nyomtatványok Tételek száma: 343
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
3129089
18074
470
Printed Materials
cca 1930 Franklin-Társulat, karácsonyi ajándékkönyvek jegyzéke, kissé foltos, 12 p. + 1934 Révai tavaszi alkalmi könyvvására, 4 p. 3180227
18075
470
Printed Materials
1930 Berlin, Deutsche Reichspost dísztávirat 3180203
18076
470
Printed Materials
cca 1930 Nemzetközi Gyermeknap Csongrádi bizottság papír karszalag fekete hálóval Kiváló állapotban 3180142
18077
470
Printed Materials
cca 1930 5db meghívó Leventenap, vármegyei mezőgazdasági kiállítás, fehérvári huszárok, kolozsvári egyetem, leventenap 3089069
18078
470
Printed Materials
cca 1930 Városaink díszei a magyar történelmi lobogók 4 p képekkel 3063812
18079
470
Printed Materials
cca 1930 Howard Spring: Tövis és borostyán, Hungária kiadás szórólap. 19,5x13 cm, sh. 3164563
18080
470
Printed Materials
cca 1930 Kohn Imre reklámos naptár, sérüléssel, 16x10 cm 3024773
18081
470
Printed Materials
cca 1930 3 db Sárvári iskolai értesítő 3167009
18082
470
Printed Materials
Dr. Kogutowicz Károly polgári iskolai atlasza. 1930, kis szakadásoknak, borító elvált 3178502
18083
470
Printed Materials
1930-1931 Zászlónk c. ifjúsági lap teljes évfolyama egybekötve, XXIX. évf. 1-10. sz., 1930. szept. 15. - 1931. jún. 15. Szerk.: Radványi Kálmán. Márton Lajos és Andor Lóránd illusztrációival. Félvászon-kötésben, nagyrészt jó állapotban, egy lap sarkán hiánnyal. 3035990
18084
470
Printed Materials
1930-1935 A budapesti IX. kerületi M. Kir. Állami Fáy András Reálgimnázium értesítője, 6 db (egymást követő): 1929-30., 1930-31., 1931-32., 1932-33., 1933-34., 1934-35. iskolai év. Közzétette: Haszler Károly igazgató. Kiadói papírkötés, változó állapotban (közte sérült, szétváló fűzés is). 3181434
18085
470
Printed Materials
cca 1930-1940 Soproni Lővér Szálló képes prospektusa, 10p Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig
100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig
200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig
500.000 Ft
10.000.000 Ft felett
1.000.000 Ft