Nyomtatványok

Tételek száma: 343

cca 1930 Franklin-Társulat, karácsonyi ajándékkönyvek jegyzéke, kissé foltos, 12 p. + 1934 Révai tavaszi alkalmi könyvvására, 4 p.
18074.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft

1930 Berlin, Deutsche Reichspost dísztávirat
18075.

Kikiáltási ár:
1 600 Ft

cca 1930 Nemzetközi Gyermeknap Csongrádi bizottság papír karszalag fekete hálóval Kiváló állapotban
18076.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft

cca 1930 5db meghívó Leventenap, vármegyei mezőgazdasági kiállítás, fehérvári huszárok, kolozsvári egyetem, leventenap
18077.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft

cca 1930 Városaink díszei a magyar történelmi lobogók 4 p képekkel
18078.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft

cca 1930 Howard Spring: Tövis és borostyán, Hungária kiadás szórólap. 19,5x13 cm, sh.
18079.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft

cca 1930 Kohn Imre reklámos naptár, sérüléssel, 16x10 cm
18080.

Kikiáltási ár:
1 600 Ft

cca 1930 3 db Sárvári iskolai értesítő
18081.

Kikiáltási ár:
1 800 Ft

Dr. Kogutowicz Károly polgári iskolai atlasza. 1930, kis szakadásoknak, borító elvált
18082.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft

1930-1931 Zászlónk c. ifjúsági lap teljes évfolyama egybekötve, XXIX. évf. 1-10. sz., 1930. szept. 15. - 1931. jún. 15. Szerk.: Radványi Kálmán. Márton Lajos és Andor Lóránd illusztrációival. Félvászon-kötésben, nagyrészt jó állapotban, egy lap sarkán hiánnyal.
18083.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft

1930-1935 A budapesti IX. kerületi M. Kir. Állami Fáy András Reálgimnázium értesítője, 6 db (egymást követő): 1929-30., 1930-31., 1931-32., 1932-33., 1933-34., 1934-35. iskolai év. Közzétette: Haszler Károly igazgató. Kiadói papírkötés, változó állapotban (közte sérült, szétváló fűzés is).
18084.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft

cca 1930-1940 Soproni Lővér Szálló képes prospektusa, 10p
18085.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig 100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig 200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig 500.000 Ft
10.000.000 Ft felett 1.000.000 Ft