1982 Magyarország XIX. évf. 46. (981.) sz., 1982. nov. 14., a címlapon Leonyid Brezsnyev, az SZKP főtitkárának halálhírével, kis lapszéli sérülésekkel, 32 p.
1983 Dániel Kornél festőművész kiállításának meghívója, benne a művész, Dániel Kornél (1923-2002) saját kezű aláírásával és dedikációjával, valamint további, azonosítandó aláírásokkal + 8 db vegyes művészeti prospektus
1984 Esti Hírlap XXIX. évf. 29. sz., 1984. febr. 3., a címlapon: ,,Kádár János találkozója Margaret Thatcherrel - Losonczi Pál fogadta a brit kormányfőt", 8 p.
1986 A nemzeti tizenegyet búcsúztató humoros "gyászjelentés", a magyar válogatott mexikói labdarúgó világbajnokságról való kiesését követően, 27,5x19 cm
1988 Mi az igazság? Verebes József 1988. áprilisi exkluzív interjúja Koltay Gábornak. Hernádi Gyula utószavával. (A ,,Verebes, a mágus" c. könyv melléklete). Bp., 1988, Szabad-Tér Kiadó, 32 p. Tűzött papírkötés.