Nyomtatványok

Tételek száma: 327

cca 1920 Frauen von Sion Wien képes füzet 24 képpel
18054.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft

1920-1921 Kelet. Irodalmi és kritikai lap. Főszerk.: Baráthosi Balogh Benedek, Kerecseny János. II. évf. 1-2. sz. 1920. okt. 7., III. évf. 8-9. sz. (x2.) Az egyik borítója szakadt.
18055.

Kikiáltási ár:
1 800 Ft

18056.

Kikiáltási ár:
10 000 Ft

18057.

Kikiáltási ár:
2 800 Ft

1925, 1937, 1938 3 db meghívó Nagybányai vitéz Horthy Miklós neve napján tartandó bálra, ünnepélyre, táncestre
18058.

Kikiáltási ár:
6 000 Ft

18059.

Kikiáltási ár:
5 000 Ft

1925 Fenno-Ugria Finn-ugor rokonsággal foglalkozó lap I: évf. 1. szám. magyar. finn és észt nyelven, Helsinki, 1925. 90p. Sérült papírborítóval fűzésnél elvált
18060.

Kikiáltási ár:
4 000 Ft

cca 1925 Budpesti Kir. M. Pázmány Péter T.-Egyetemi I. Belklinika 7 db étrendje, néhány lap kissé sérült
18061.

Kikiáltási ár:
1 400 Ft

1927 Kispest-Wekerletelep, meghívó a Wekerle Állami Munkástelep közgyűlésére a Széphelyi-féle vendéglőbe
18062.

Kikiáltási ár:
1 600 Ft

1927 Székesfővárosi Kávémérők és Kifőzők Ipartársulata meghívója táncestélyre, törésnyommal
18063.

Kikiáltási ár:
2 400 Ft

18064.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft

cca 1928-42 vegyes újság tétel, össz. 9 db, közte Tempo magyar kiadásának 4 lapszáma II. világháborús képekkel, közte 1. és 2. sz, kisebb sérülésekkel, szakadással
18065.

Kikiáltási ár:
5 000 Ft

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig 100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig 200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig 500.000 Ft
10.000.000 Ft felett 1.000.000 Ft