Nyomtatványok

Tételek száma: 327

18102.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft

cca 1936 Bp. IV. Kígyó utca, Söröző az Apostolokhoz (Förster Miklós) menülap, rajta kiemelve az irredenta különterem
18103.

Kikiáltási ár:
12 000 Ft

1937-1941 Kláver missziós-naptár. Az afrikai missziók ismertetésére kiadja a Kláver Szent Péter Társulat. (5 db egy kötetben). Félvászon-kötésben, helyenként kissé foltos lapokkal.
18104.

Kikiáltási ár:
1 400 Ft

1937 Meghívó a Budapesti Iparművészeti és Háziipari Vásárra az Iparművészeti Múzeumba dombornyomású címerekkel díszítve
18105.

Kikiáltási ár:
1 600 Ft

18106.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft

18107.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft

1937 Farsangi Revű - Báli képes album c. képes magazin 1. kötete. 60 p.
18108.

Kikiáltási ár:
4 000 Ft

18109.

Kikiáltási ár:
2 600 Ft
7,05

1938 [Felvidék visszacsatolása ] Szolnok megyei város képviselőtestületének 1938. évi november hó 5. napján tartott díszközgyűléséről készült jegyzőkönyv. 13p. Hajtva
18110.

Kikiáltási ár:
9 000 Ft
24,39
28,13

1938 Kongresszusi énekrend. A XXXIV. Nemzetközi Eucharisztikus Kongresszus és a Szent István-jubileumi ünnepségek népénekei. Bp., 1938, Actio Catholica Kongresszusi Főbizottsága (Korda Rt.-ny.), 35 p. Kiadói tűzött papírkötés, gerincen apró sérüléssekel, borítón apró foltokkal és szakadásookal, részben foltos lapokkal, egyik lapon szakadással.
18111.

Kikiáltási ár:
1 600 Ft

1938. dec. 31 Szepesi Híradó hetilap újévi száma, apró szakadásookal, néhány kevés ceruzás jelöléssel
18112.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft

1938 A Szent István év Székesfehérvárott. Az 1938. augusztus 18-i országgyűlés alkalmából 20p (képek)
18113.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft
16

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig 100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig 200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig 500.000 Ft
10.000.000 Ft felett 1.000.000 Ft