Nyomtatványok

Tételek száma: 327

1940 A Dunántúli közművelődési Egyesület az 1940. évben. Bp., 32p.
18126.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft

1940 Horthy Miklós kormányzó portréja, Mihálovits Miklós festménye nyomán, Stádium fotooffset, restaurált, 67×45 cm
18127.

Kikiáltási ár:
55 000 Ft
149,05
171,88

18128.

Kikiáltási ár:
7 000 Ft
18,97
21,88

1940 Idősebb Kodolányi Gyula köszönőkártyája, kis sérüléssel
18129.

Kikiáltási ár:
1 400 Ft

18130.

Kikiáltási ár:
3 800 Ft
10,30
11,88

18131.

Kikiáltási ár:
3 200 Ft
8,67
10,00

18132.

Kikiáltási ár:
2 200 Ft
5,96
6,88

1940-1944 Délibáb c. színházi folyóirat 10 db száma, a címlapokon Somogyi Erzsi, Szeleczky Zita, Honthy Hanna, stb. Vegyes állapotban.
18133.

Kikiáltási ár:
4 000 Ft

1940 Ranschburg Gusztáv Antiquar Könyvkereskedésének 151. számú antiquar könyvkatalógusa, szakadt borítóval.
18134.

Kikiáltási ár:
1 600 Ft

1940 A ,,Jóestét!" történelmi emléklapja. Kolozsvár visszatér, 1940. szept. 11. Walter Gyula: A szent nyomorék himnusza. Hajtva, kissé viseltes állapotban, foltos, javított, 31x20,5 cm
18135.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft

18136.

Kikiáltási ár:
1 600 Ft

1941 Kassa, Rákóczi városa. Idegenforgalmi ismertető. Nyomta és kiadja: ,,Wiko" Kő- és Könyvnyomdai Műintézet Kassán. Fekete-fehér képekkel illusztrált. Kiadói papírkötés, kissé sérült, ázásnyomokkal.
18137.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig 100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig 200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig 500.000 Ft
10.000.000 Ft felett 1.000.000 Ft