Nyomtatványok Tételek száma: 327
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
2700656
18126
468
Printed Materials
1940 A Dunántúli közművelődési Egyesület az 1940. évben. Bp., 32p. 3129434
18127
468
55000
Printed Materials
1940 Horthy Miklós kormányzó portréja, Mihálovits Miklós festménye nyomán, Stádium fotooffset, restaurált, 67×45 cm 2829384
18128
468
Printed Materials
1940 Magyar Királyi Belügyminisztérium személyzeti beosztása, hajtásnyommal, lapszéli apró sérülésekkel, 63x74 cm 3085808
18129
468
Printed Materials
1940 Idősebb Kodolányi Gyula köszönőkártyája, kis sérüléssel 3101916
18130
468
3800
Printed Materials
cca 1940 Haidekker Sándor gyárának és a környéknek (Bp., Fogarasi út 56-58) helyszínrajza. 90x70 cm 3106213
18131
468
3200
Printed Materials
1940-41 Halácsy Dezső: A béke szentelésének nyomdokain c. könyvének hírlapi kritikái. Aranyozott egészvászon kötésben, 10 táblán az újságok logóival. 32 cm 3081009
18132
468
2200
Printed Materials
1940-1943? A Pénztári Orvosok Lapja nevű havilap, az Országos Orvosi Nyugdíj- és Segélyező Intézet hivatalos közlönyének I. évf. 1-7. sz. teljes évfolyam. + II. évf. 1-12 sz.teljes évfolyam. + III. évf. 1 sz. Szerk.: Borbély Mihály. + További 24 szám, de évszám és egyéb jelölés nélkül. Ezek hiányosak. Átkötött félvászon-kötésben. 3165072
18133
468
Printed Materials
1940-1944 Délibáb c. színházi folyóirat 10 db száma, a címlapokon Somogyi Erzsi, Szeleczky Zita, Honthy Hanna, stb. Vegyes állapotban. 2908194
18134
468
Printed Materials
1940 Ranschburg Gusztáv Antiquar Könyvkereskedésének 151. számú antiquar könyvkatalógusa, szakadt borítóval. 3167617
18135
468
Printed Materials
1940 A ,,Jóestét!" történelmi emléklapja. Kolozsvár visszatér, 1940. szept. 11. Walter Gyula: A szent nyomorék himnusza. Hajtva, kissé viseltes állapotban, foltos, javított, 31x20,5 cm 3085727
18136
468
Printed Materials
Gabriel Asztrik: Magyarországi Sándor mester a középkori Sorbonne tanára. Bp., 1941. papírborítóval 21 p. 3144428
18137
468
Printed Materials
1941 Kassa, Rákóczi városa. Idegenforgalmi ismertető. Nyomta és kiadja: ,,Wiko" Kő- és Könyvnyomdai Műintézet Kassán. Fekete-fehér képekkel illusztrált. Kiadói papírkötés, kissé sérült, ázásnyomokkal. Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig
100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig
200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig
500.000 Ft
10.000.000 Ft felett
1.000.000 Ft