Nyomtatványok

Tételek száma: 327

cca 1910-1920 Irodalmi művek címlapmintái, 5 db
18030.

Kikiáltási ár:
1 600 Ft

1911-1955 4 db meghívó, közte Mosonvármegyei Gazdasági Egyesület közgyűlése, május elsejei ünnepi felvonulás, stb.
18031.

Kikiáltási ár:
1 600 Ft

1910 Nagyvárad, Kereskedők és Iparosok Takarékpénztára Nagyváradon
18032.

Kikiáltási ár:
5 000 Ft

cca 1910 Szecessziós díszítőminta, kézzel színezett nyomat, kis lapszéli szakadással, 26,5x20 cm
18033.

Kikiáltási ár:
1 600 Ft

18034.

Kikiáltási ár:
20 000 Ft
54,20
62,50

cca 1910-1930 12 db címeres névjegykártya, halálozási értesítő, stb
18035.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft

cca 1910-1920 "Erinnerungen an das schöne Engadin" / Engadin (Svájci-Alpok), album össz. 99 db fekete-fehér képpel, aranyozott félvászon-kötésben, sérült, kopottas borítóval, sérült, szétváló fűzéssel, helyenként sérült, foltos lapokkal, 25x33 cm
18036.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft

cca 1910-1930 Vegyes újság tétel, közte a Magyar Uriasszonyok Lapja 12 száma, az Uj Gyermekdivat néhány száma, szabásminta-mellékletek. Változó állapotban, sérülésekkel.
18037.

Kikiáltási ár:
1 600 Ft

1911 Harkány, Harkányfürdő 10-részes leporello, Feiler Mariska kiad., Siklós
18038.

Kikiáltási ár:
3 200 Ft
8,67
10,00

1911 Kisküküllővölgyi Faipari Részvény-Társaság üzleti jelentés és zárszámadás az 1910. évi december 31-éig terjedő ötödik üzletévről
18039.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft

1914 Erzsébet királyné Deák Ferenc ravatalánál, nagyméretű litográfia, Elemi Népiskolai Szemléltető Fali Képek, kiadja: Vallás- és Közoktatásügyi Minisztérium, restaurált, sérült, vakrámára kasírozva, 92×60 cm
18040.

Kikiáltási ár:
55 000 Ft
149,05
171,88

Díszítő Művészet folyóirat 1914. évi 2., 4., 5. és 6. száma, borítók, reklámok és mellékletek nélkül
18041.

Kikiáltási ár:
3 200 Ft
8,67
10,00

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig 100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig 200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig 500.000 Ft
10.000.000 Ft felett 1.000.000 Ft