Nyomtatványok

Tételek száma: 327

1907-1908 Szövetségi Értesítő, az Országos Katolikus Szövetség hivatalos lapjának egybekötött számai, 2 kötet: I. évf. 5-12. sz. + II. évf. 1-3. sz. Szerk.: Szentiványi Károly. Félvászon-kötésben, a lapokon helyenként sérülésekkel.
18018.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft

1907-1928 A Századunk. Társadalomtudományi szemle. szerk: Vámbéry Rusztem és Varró József. 10 db szórvány száma + 1933 Társadalmi szemle III. évf. I. szám. A számok vegyes állapotba, egy borító félig hiányzik.
18019.

Kikiáltási ár:
2 600 Ft
7,05

1908 Nagykőrös város kávémérés, vendéglő, fogadó működésére vonatkozó szabályrendelet 8 p.
18020.

Kikiáltási ár:
4 000 Ft

cca 1908-10 Magyar Shakespeare-Tár össz. 6 db száma: I. kötet, 3. és 4. füzet, III. kötet 3. füzet (4 db). Kiadói papírkötés, felvágatlan példányok, részben sérült gerinccel és kissé foltos borítóval.
18021.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft

1908 A Keszthelyvidéki Helyi Érdekű Vasút Részvénytársaság IV. évi jelentése (1907)
18022.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft

1908 Az Állatorvosi Lapok XXXI. évf. 40. szám. Sok reklámmal
18023.

Kikiáltási ár:
1 600 Ft

1908 Az Igaz szó c. keresztény szocialista politikai lap V. évfolyama bekötve. Lapok jó állapotban, borító lejár.
18024.

Kikiáltási ár:
3 600 Ft
9,76
11,25

1909 Kiskunsági híradó külön kiadása Kossuth múzeum 25 éve. XII. évf 11. szám. március 15.
18025.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft

1909 Marosvásárhely, a Koronás Takarék Szövetkezet zárszámadása az 1908. üzletévről, hajtott
18026.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft

1909 A Verseczi Országos borászati kongresszus programja 4 p
18027.

Kikiáltási ár:
4 000 Ft

1909-1908-1909 Háztartás. XV. évf. 1 (505) - 39 (539.) számok, 1909. jan.1-dec .10. Hozzákötve: XIV. évf. 36. (504) sz. + A Háztartás 1908. évi karácsonyi melléklete. + 1909 A Magyar Hölgykoszorú hivatalos közlönye. I. évf. 1. - 6. számok. 1909. jan. 20. - márc. 1. + 1 szám. (Körbevágták, hiányzik a dátum, és a többi adat. Félvászon-kötésben, kopott borítóval, sérült gerinccel, egy kijáró lappal, sérült, és sérült, hiányos, vagy hiányzó lapokkal, kivágásokkal.
18028.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft

Drucke des XV und XVI Jahrhunderts, darunter einige spätere. Rara, Curiosa, Holzschnitt- und Kupferstich-Werke, Turcica, Manuscripte, Italienische Literatur... München, 1909. Lentnersche n Buchhandlung. 153p számos szövegközti illusztrációval papírkötésben
18029.

Kikiáltási ár:
1 600 Ft

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig 100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig 200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig 500.000 Ft
10.000.000 Ft felett 1.000.000 Ft