Nyomtatványok

Tételek száma: 327

1928 A Magyar Hiszekegyet terjesztő Országos Bizottság körlevele valamint a Magyar Hiszekegy, szakadásokkal
18066.

Kikiáltási ár:
16 000 Ft
43,36
50,00

18067.

Kikiáltási ár:
2 400 Ft

1929 Szegedi Szemle városfejlesztési hetilap II. évf. 33. (68.) sz., 1929. okt. 21., 16 p.
18068.

Kikiáltási ár:
1 600 Ft

1929 A Református diákmozgalom c. folyóirat 19 db száma. VI-VII. évfolyam.
18069.

Kikiáltási ár:
1 800 Ft

cca 1930 Franklin-Társulat, karácsonyi ajándékkönyvek jegyzéke, kissé foltos, 12 p. + 1934 Révai tavaszi alkalmi könyvvására, 4 p.
18070.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft

cca 1930 Kohn Imre reklámos naptár, sérüléssel, 16x10 cm
18071.

Kikiáltási ár:
1 600 Ft

cca 1930-1940 Giulia vidéke. Elbűvölő tájak tündérországa. Strandok, hegyek, barlangok. Olaszországi idegenforgalmi ismertető prospektus, fekete-fehér fotókkal illusztrálva, magyar nyelven. Kissé sérült, a füzettől különvált borítóval.
18072.

Kikiáltási ár:
1 600 Ft

cca 1930 Howard Spring: Tövis és borostyán, Hungária kiadás szórólap. 19,5x13 cm, sh.
18073.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft

18074.

Kikiáltási ár:
1 600 Ft

Dr. Kogutowicz Károly polgári iskolai atlasza. 1930, kis szakadásoknak, borító elvált
18075.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft

cca 1930 3 db Sárvári iskolai értesítő
18076.

Kikiáltási ár:
1 800 Ft

cca 1930-35 Képes Pesti Hírlap 3 db szórványszáma, egyiken Horthy Miklós kormányzóval a címlapon, lapszéli kisebb szakadásokkal, hiányos
18077.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig 100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig 200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig 500.000 Ft
10.000.000 Ft felett 1.000.000 Ft