Nyomtatványok

Tételek száma: 327

1956 Sport, olimpiai képes különkiadás, 1956. dec. 11. A címlapon Keleti Ágnes tornász. Tűzött papírkötés, 16 p.
18200.

Kikiáltási ár:
3 400 Ft
9,21
10,63

1958 N. Sz. Hruscsov beszélgetése I. McDonalddal, a Times című angol lap külpolitikai szerkesztőjével. A Szovjet Híradó II. évf. 4. számának melléklete. Tűzött papírkötés, kissé viseltes állapotban, 8 p.
18201.

Kikiáltási ár:
1 400 Ft

cca 1959 Jean Gabin színész az Archimede, le clochard (1959) c. filmben. Nyomat, papír. Lap felső része kartonra ragasztva. 24×30 cm
18202.

Kikiáltási ár:
2 400 Ft

1959-1975 Vegyes különlenyomat tétel, 7 db. Közte: Gerevich László: A régészettudomány helyzetéről, Sarolta B. Szathmári: Das spätawarische Fundamaterial der Randgebiete, Gergely Pál: Arany János akadémiai titoknoki és főtitkári működése... stb. Közte 2 dedikált is: Szatmári B. Sarolta, Gergely Pál.) Változó állapotban.
18203.

Kikiáltási ár:
1 800 Ft

cca 1960 Visit Hungary, az IBUSZ angol nyelvű, fekete-fehér képekkel illusztrált idegenforgalmi ismertető prospektusa, kihajtva: 40,5x27,5 cm
18204.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft

cca 1960 3 db vintage női divatkép, ofszet nyomat, papír, 34x24 cm
18205.

Kikiáltási ár:
2 800 Ft

18206.

Kikiáltási ár:
1 600 Ft

1965 3 db vintage női divatkép, ofszet nyomat, papír, 34x23,5 cm
18207.

Kikiáltási ár:
2 800 Ft

cca 1966-1990 26 db + 10 db ismertető a Gül baba türbéjéről, 2 fajta
18208.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft

1966-1969 Arcképek sorozat - Magyar tudomány 1. és Magyar történelem 4. mappákból össz. 35 db híres személyeket ábrázoló képes kártya, 15x10 cm
18209.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft

1966 3 db vintage női divatkép, ofszet nyomat, papír, 34x23,5 cm
18210.

Kikiáltási ár:
2 800 Ft

1966 Magyar meseíró a tizenhatodik században, Heltai Gáspár emlékkiállítás a Petőfi Irodalmi Múzeumban, kiállítási prospektus, kihajtva: 39,5x21 cm
18211.

Kikiáltási ár:
1 400 Ft

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig 100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig 200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig 500.000 Ft
10.000.000 Ft felett 1.000.000 Ft