https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/

Folyamatos online aukciók

Tételek lista

Budapest 150

Tételek száma: 60

Az árverés lejárt! A tétel hamarosan kikiáltásra kerül
1942 Budapest Székesfőváros Elelektromos Művei közvilágítás és kábelfektetési terve, V. ker., Személynök u., sokszorosított térkép ceruzás kiegészítésekkel, M. Kir Posta Kábelhivatala bélyegzőjével, vászonra kasírozva, 1:720, kissé foltos, 30x77 cm
1
18397.

1942 Budapest Székesfőváros Elelektromos Művei közvilágítás és kábelfektetési terve, V. ker., Személynök u., sokszorosított térkép ceruzás kiegészítésekkel, M. Kir Posta Kábelhivatala bélyegzőjével, vászonra kasírozva, 1:720, kissé foltos, 30x77 cm

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
4 000 Ft
10,84
EUR
,
12,50
USD
Ajánlatok száma:
0
 
1930 Előterjesztés a Budapest Székesfőváros Vízműveinél szükséges beruházások ügyében. 36p.
1
18398.

1930 Előterjesztés a Budapest Székesfőváros Vízműveinél szükséges beruházások ügyében. 36p.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
2 800 Ft
7,59
EUR
,
8,75
USD
Ajánlatok száma:
0
 
1930 Előterjesztés a Budapest Székesfőváros Gázműveinél szükséges beruházások ügyében. 36p.
1
18399.

1930 Előterjesztés a Budapest Székesfőváros Gázműveinél szükséges beruházások ügyében. 36p.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
2 800 Ft
7,59
EUR
,
8,75
USD
Ajánlatok száma:
0
 
1857 Pest Ferenc József látogatásának német nyelvű programja, Landerer és Heckenast programja 4p..
1
18400.

1857 Pest Ferenc József látogatásának német nyelvű programja, Landerer és Heckenast programja 4p..

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
6 000 Ft
16,26
EUR
,
18,75
USD
Ajánlatok száma:
0
 
König Ferenc: A 100 éves budapesti villamosvasút története. 1887-1987. Bp.,1987, BKV. Fekete-fehér fotókkal illusztrált. Kiadói papírkötés.
1
18401.

König Ferenc: A 100 éves budapesti villamosvasút története. 1887-1987. Bp.,1987, BKV. Fekete-fehér fotókkal illusztrált. Kiadói papírkötés.

 
Eladva
Kikiáltási ár:
1 800 Ft
4,88
EUR
,
5,63
USD
Ajánlatok száma:
1
 
Várnagy Zoltán: A budapesti helyiérdekű vasutak története 1887-1987. Bp., 1987, BKV. Papírkötésben, sok képpel, jó állapotban.
1
18402.

Várnagy Zoltán: A budapesti helyiérdekű vasutak története 1887-1987. Bp., 1987, BKV. Papírkötésben, sok képpel, jó állapotban.

 
Eladva
Kikiáltási ár:
1 800 Ft
4,88
EUR
,
5,63
USD
Ajánlatok száma:
1
 
1940 Szent István hét, Budapest, 1940.VIII.15-25. Kiadja: Budapest Székesfőváros Idegenforgalmi Hivatala. Fekete-fehér fotókkal illusztrált prospektus, kihajtva: 54x20 cm
1
18403.

1940 Szent István hét, Budapest, 1940.VIII.15-25. Kiadja: Budapest Székesfőváros Idegenforgalmi Hivatala. Fekete-fehér fotókkal illusztrált prospektus, kihajtva: 54x20 cm

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
2 000 Ft
5,42
EUR
,
6,25
USD
Ajánlatok száma:
0
 
463 1851 Günther Pál szesz- és élesztőkészítő gyáros folyamodványát tárgyaló Pest városi tanácsülés jegyzőkönyvi kivonata.(Bp. VIII. a Corvin köz helyén. Később megvette 1853 Gschwindt Mihály.) 50 kr. szignettával.
1
18404.

463 1851 Günther Pál szesz- és élesztőkészítő gyáros folyamodványát tárgyaló Pest városi tanácsülés jegyzőkönyvi kivonata.(Bp. VIII. a Corvin köz helyén. Később megvette 1853 Gschwindt Mihály.) 50 kr. szignettával.

 
Eladva
Kikiáltási ár:
6 000 Ft
16,26
EUR
,
18,75
USD
Ajánlatok száma:
1
 
1945 Budapest, a székesfőváros történeti, művészeti és társadalmi képes folyóirata, I. évfolyam 1. számtól 1,2,3,6,7 számok, a borítólapot tervezte: Kozma Lajos
1
18405.

1945 Budapest, a székesfőváros történeti, művészeti és társadalmi képes folyóirata, I. évfolyam 1. számtól 1,2,3,6,7 számok, a borítólapot tervezte: Kozma Lajos

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
5 000 Ft
13,55
EUR
,
15,63
USD
Ajánlatok száma:
0
 
1975 Budapest a felszabaduláskor és ma. Inkey Tibor fotóival. Bp., 1975, Képzőművészeti Alap, 16 (fekete-fehér képek) t. Kiadói papírmappában, 28x20 cm.
1
18407.

1975 Budapest a felszabaduláskor és ma. Inkey Tibor fotóival. Bp., 1975, Képzőművészeti Alap, 16 (fekete-fehér képek) t. Kiadói papírmappában, 28x20 cm.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
1 600 Ft
4,34
EUR
,
5,00
USD
Ajánlatok száma:
0
 
Budapest enciklopédia. Szerk.: Tóth Endréné. Bp., 1970, Corvina. Első kiadás. Gazdag fekete-fehér képanyaggal illusztrálva. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban.
1
18408.

Budapest enciklopédia. Szerk.: Tóth Endréné. Bp., 1970, Corvina. Első kiadás. Gazdag fekete-fehér képanyaggal illusztrálva. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
1 000 Ft
2,71
EUR
,
3,13
USD
Ajánlatok száma:
0
 
Schoen Arnold: A Zsigmond-téri Szentháromság-szobor. Tanulmányok Budapest múltjából IV. különlenyomat. Bp., 1936, (Székesfővárosi Háziny.), 1 t.+13 p. Kiadói papírkötés, kissé foltosborítóval, sérült, javított gerinccel. A szerző, Schoen Arnold (1887-1973) művészettörténész, múzeumigazgató által DEDIKÁLT példány.
1
18409.

Schoen Arnold: A Zsigmond-téri Szentháromság-szobor. Tanulmányok Budapest múltjából IV. különlenyomat. Bp., 1936, (Székesfővárosi Háziny.), 1 t.+13 p. Kiadói papírkötés, kissé foltosborítóval, sérült, javított gerinccel. A szerző, Schoen Arnold (1887-1973) művészettörténész, múzeumigazgató által DEDIKÁLT példány.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
1 400 Ft
3,79
EUR
,
4,38
USD
Ajánlatok száma:
0
 

Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig 100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig 200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig 500.000 Ft
10.000.000 Ft felett 1.000.000 Ft

Árverési szűrés

További oldal navigáció

Aukciósház

  • Cím: 1061 Budapest, Andrássy út 16.
  • Levelezési cím: 1244, Budapest Pf. 979.
  • Telefon: +36 1 / 317-4757, +36 1 / 266-4154
  • Email : icvqw34r5nf?3+o@dasdfefgrabanwf34th.codv4m
  •  
  • Nyitva tartás:
  • Hétfő: 12-17
  • Keddtől Szerdáig: 10-17
  • Csütörtök: 10-19
  • Péntek: zárva
  • Hétvége: zárva

Galéria

Oldalaink

© 2011-2025 Darabanth Aukciósház Kft.
Darabanth Kft. a weboldalán cookie-kat használ annak érdekében, hogy a weboldal a lehető legjobb felhasználói élményt nyújtsa.
Amennyiben Ön folytatja a böngészést a weboldalunkon, azt úgy tekintjük, hogy nincs kifogása a tőlünk érkező cookie-k fogadása ellen.
Elfogadom
A részletekért kattintson
https://www.darabanth.com/hu/feltetelek-gyik
darabanth.com
H
Tétel kosárba rakva

Kosár értéke:

Vásárlás folytatása
  Pénztárhoz