Budapest 150

Tételek száma: 60

18385.

Kikiáltási ár:
4 000 Ft

18386.

Kikiáltási ár:
2 200 Ft
5,96
6,88

cca 1910-1930 Bp. VIII., Mária Terézia-téri iskola (ma Horváth Mihály tér, Fazekas Mihály Gyakorló Általános Iskola és Gimnázium), nyomat, falra akasztható keretben, 13,5x9 cm
18387.

Kikiáltási ár:
1 600 Ft

18388.

Kikiáltási ár:
3 200 Ft
8,67
10,00

18389.

Kikiáltási ár:
900 Ft
2,44
2,81

18390.

Kikiáltási ár:
8 000 Ft

18391.

Kikiáltási ár:
4 000 Ft

Radnai Lóránt: Tabán. Műemlékeink. Bp., 1967, Pannonia, 56 p. Fekete-fehér képekkel illusztrált. Kiadói papírkötés, Megjelent 3350 példányban.
18392.

Kikiáltási ár:
2 600 Ft
7,05

1934-1939 Budapest székesfőváros statisztikai zsebkönyve (2 db). Szerk.: Dr. Illyefalvi I. Lajos. Bp., 1934-1939, Budapest Székesfőváros Statisztikai Hivatala, 571+(5) p.; 457+(3) p. Kiadói egészvászon-kötés, kissé viseltes állapotban, intézményi bélyegzőkkel, volt könyvtári példányok.
18393.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft

18394.

Kikiáltási ár:
8 000 Ft

Óbudai hajógyár rézkarc, jelzés nélkül. 7,5x12 cm
18395.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft

18396.

Kikiáltási ár:
1 800 Ft

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig 100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig 200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig 500.000 Ft
10.000.000 Ft felett 1.000.000 Ft