Budapest 150

Tételek száma: 60

18373.

Kikiáltási ár:
40 000 Ft
108,40
125,00

18374.

Kikiáltási ár:
4 000 Ft

18375.

Kikiáltási ár:
8 000 Ft

18376.

Kikiáltási ár:
4 000 Ft

18377.

Kikiáltási ár:
900 Ft
2,44
2,81

18378.

Kikiáltási ár:
800 Ft

Davori Relkovic Néda: Igaz mesék Pest-Budáról. Györgyfi György rajzaival. Bp., é.n., Szent István-Társulat. Kiadói félvászon-kötésben, sérül gerinccel, kopott borítóval. laza kötéssel, kijáró lapokkal, könyvtest szétvált.
18379.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft

18380.

Kikiáltási ár:
900 Ft
2,44
2,81

18381.

Kikiáltási ár:
3 200 Ft
8,67
10,00

18382.

Kikiáltási ár:
4 000 Ft

18383.

Kikiáltási ár:
1 400 Ft

18384.

Kikiáltási ár:
1 400 Ft

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig 100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig 200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig 500.000 Ft
10.000.000 Ft felett 1.000.000 Ft