https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/

Folyamatos online aukciók

Tételek lista

Budapest 150

Tételek száma: 60

Az árverés lejárt! A tétel hamarosan kikiáltásra kerül
Pest megye és Budapest belső használatra szánt térképe (1957). Mérték: 1 : 250 000. Budapest, 1957. Állami Földmérési és Térképészeti Hivatal Kartográfiai Vállalata - Offset-Nyomda. Kétszínnyomású térkép, hajtogatva. Mérete: 550x510 mm. Kizárólag hivatalos használatra készült kétszínnyomású térképünk alapja az 1956. évi hivatalos helységnévtár. A térkép a járásokra osztott megyeterületen és Budapesten feltünteti a vízhálózatot a kikötőkkel, a közút- és vasúthálózatot a vasúti csomópontokkal, az ezúttal torzítatlanul ábrázolt, XXII kerületre osztott fővárosban a beépült és beépítetlen belterületet. Térképünk érdekessége, hogy a meglévő kisebb Duna-hidakat nem feltétlenül ábrázolja (a tahi és ráckevei híd helyén kompátkelést feltételez). Vászonra kasírozott, jó állapotú térképlap.
1
18361.

Pest megye és Budapest belső használatra szánt térképe (1957). Mérték: 1 : 250 000. Budapest, 1957. Állami Földmérési és Térképészeti Hivatal Kartográfiai Vállalata - Offset-Nyomda. Kétszínnyomású térkép, hajtogatva. Mérete: 550x510 mm. Kizárólag hivatalos használatra készült kétszínnyomású térképünk alapja az 1956. évi hivatalos helységnévtár. A térkép a járásokra osztott megyeterületen és Budapesten feltünteti a vízhálózatot a kikötőkkel, a közút- és vasúthálózatot a vasúti csomópontokkal, az ezúttal torzítatlanul ábrázolt, XXII kerületre osztott fővárosban a beépült és beépítetlen belterületet. Térképünk érdekessége, hogy a meglévő kisebb Duna-hidakat nem feltétlenül ábrázolja (a tahi és ráckevei híd helyén kompátkelést feltételez). Vászonra kasírozott, jó állapotú térképlap.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
4 000 Ft
10,84
EUR
,
12,50
USD
Ajánlatok száma:
0
 
Lehel. Tér - piac - vásár csarnok. Pécs, 2003., Jelenkor. Gazdag képanyaggal illusztrált. Kiadói papírkötés. + Nagy Gergely: Budapesti vásárcsarnokok a századfordulótól napjainkig. Szelényi Károly fotóival. Veszprém, 1997, F. Szelényi Ház. Gazdag képanyaggal illusztrált. Kiadói kartonált papírkötés.
1
18362.

Lehel. Tér - piac - vásár csarnok. Pécs, 2003., Jelenkor. Gazdag képanyaggal illusztrált. Kiadói papírkötés. + Nagy Gergely: Budapesti vásárcsarnokok a századfordulótól napjainkig. Szelényi Károly fotóival. Veszprém, 1997, F. Szelényi Ház. Gazdag képanyaggal illusztrált. Kiadói kartonált papírkötés.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
4 000 Ft
10,84
EUR
,
12,50
USD
Ajánlatok száma:
0
 
Budapest építészeti nívódíja. 1996-2006. Budapest architectural prize. Szerk.: Nagy Bálint, Apáti-Nagy Mariann, Márku Judit. Ford.: Hegyi Katalin. Bp., 2006., Budapest Főváros Főpolgármesteri Hivatal Főépítészi Iroda. Gazdag képanyaggal illusztrált. Kiadói papírkötés.
1
18363.

Budapest építészeti nívódíja. 1996-2006. Budapest architectural prize. Szerk.: Nagy Bálint, Apáti-Nagy Mariann, Márku Judit. Ford.: Hegyi Katalin. Bp., 2006., Budapest Főváros Főpolgármesteri Hivatal Főépítészi Iroda. Gazdag képanyaggal illusztrált. Kiadói papírkötés.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
4 000 Ft
10,84
EUR
,
12,50
USD
Ajánlatok száma:
0
 
Hajós György: A Roosevelt tér. + A Szabadság tér. Bp., 2003-2004., Építésügyi Tájékoztatási Központ Kft. Gazdag képanyaggal illusztrált. Kiadói papírkötés.
1
18364.

Hajós György: A Roosevelt tér. + A Szabadság tér. Bp., 2003-2004., Építésügyi Tájékoztatási Központ Kft. Gazdag képanyaggal illusztrált. Kiadói papírkötés.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
4 000 Ft
10,84
EUR
,
12,50
USD
Ajánlatok száma:
0
 
Elisabeth Lichtenberger-Cséfalvay Zoltán-Michaela Paal. Várospusztulás és felújítás Budapesten. Az Átmenet Trendjei 2. Bp., 2005, Magyar Trendkutató Központ. Színes térkép-melléklettel. Kiadói papírkötés.
1
18365.

Elisabeth Lichtenberger-Cséfalvay Zoltán-Michaela Paal. Várospusztulás és felújítás Budapesten. Az Átmenet Trendjei 2. Bp., 2005, Magyar Trendkutató Központ. Színes térkép-melléklettel. Kiadói papírkötés.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
1 800 Ft
4,88
EUR
,
5,63
USD
Ajánlatok száma:
0
 
Scheiber Mária: A régi Pest-Buda egykorú újságok hirdetéseiben, Bp, 1957. 16p.
1
18366.

Scheiber Mária: A régi Pest-Buda egykorú újságok hirdetéseiben, Bp, 1957. 16p.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
1 800 Ft
4,88
EUR
,
5,63
USD
Ajánlatok száma:
0
 
cca 1930-1940 Bp., a régi Erzsébet híd, villamosokkal, fotó, hátoldalán albumba ragasztás nyomaival, 9x6 cm
1
18367.

cca 1930-1940 Bp., a régi Erzsébet híd, villamosokkal, fotó, hátoldalán albumba ragasztás nyomaival, 9x6 cm

 
Eladva
Kikiáltási ár:
1 600 Ft
4,34
EUR
,
5,00
USD
Ajánlatok száma:
1
 
Acképalbumok, városképek., "fényírdai" emlékek a Budapest gyűjteményben. Bp., 1964. + Faragó Éva. Képek a századvégi Budapestről, Klösz György fényképei a Budapest gyűjteményben. Bp., 1975
1
18368.

Acképalbumok, városképek., "fényírdai" emlékek a Budapest gyűjteményben. Bp., 1964. + Faragó Éva. Képek a századvégi Budapestről, Klösz György fényképei a Budapest gyűjteményben. Bp., 1975

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
3 000 Ft
8,13
EUR
,
9,38
USD
Ajánlatok száma:
0
 
Jelzés nélkül: Budapesti Dunapart villamossal, 1968. Akvarell, papír, kartonra kasírozva. Apró felületi sérülésekkel Dekoratív, kissé sérült fakeretben. 32,5x47,5 cm
1
18369.

Jelzés nélkül: Budapesti Dunapart villamossal, 1968. Akvarell, papír, kartonra kasírozva. Apró felületi sérülésekkel Dekoratív, kissé sérült fakeretben. 32,5x47,5 cm

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
5 000 Ft
13,55
EUR
,
15,63
USD
Ajánlatok száma:
0
 
Olvashatatlan jelzéssel: Új ház a Nagy Lajos király úton. Ceruza, papír, paszpartuban, 20×29,5 cm
1
18370.

Olvashatatlan jelzéssel: Új ház a Nagy Lajos király úton. Ceruza, papír, paszpartuban, 20×29,5 cm

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
1 800 Ft
4,88
EUR
,
5,63
USD
Ajánlatok száma:
0
 
Jelzés nélkül: Mátyás-templom és a Halászbástya, Budapest. Ceruza, papír, jobb alsó sarkában foltos, 30x43 cm
1
18371.

Jelzés nélkül: Mátyás-templom és a Halászbástya, Budapest. Ceruza, papír, jobb alsó sarkában foltos, 30x43 cm

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
1 800 Ft
4,88
EUR
,
5,63
USD
Ajánlatok száma:
0
 
Olvashatatlan jelzéssel, 2 db mű: Szentháromság tér, Budapest és Lovaskocsi. Ceruza, papír, sarkaiban papírra kasírozva, 21x23,5 és 19,5x26,5 cm
1
18372.

Olvashatatlan jelzéssel, 2 db mű: Szentháromság tér, Budapest és Lovaskocsi. Ceruza, papír, sarkaiban papírra kasírozva, 21x23,5 és 19,5x26,5 cm

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
1 800 Ft
4,88
EUR
,
5,63
USD
Ajánlatok száma:
0
 

Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig 100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig 200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig 500.000 Ft
10.000.000 Ft felett 1.000.000 Ft

Árverési szűrés

További oldal navigáció

Aukciósház

  • Cím: 1061 Budapest, Andrássy út 16.
  • Levelezési cím: 1244, Budapest Pf. 979.
  • Telefon: +36 1 / 317-4757, +36 1 / 266-4154
  • Email : icvqw34r5nf?3+o@dasdfefgrabanwf34th.codv4m
  •  
  • Nyitva tartás:
  • Hétfő: 12-17
  • Keddtől Szerdáig: 10-17
  • Csütörtök: 10-19
  • Péntek: zárva
  • Hétvége: zárva

Galéria

Oldalaink

© 2011-2025 Darabanth Aukciósház Kft.
Darabanth Kft. a weboldalán cookie-kat használ annak érdekében, hogy a weboldal a lehető legjobb felhasználói élményt nyújtsa.
Amennyiben Ön folytatja a böngészést a weboldalunkon, azt úgy tekintjük, hogy nincs kifogása a tőlünk érkező cookie-k fogadása ellen.
Elfogadom
A részletekért kattintson
https://www.darabanth.com/hu/feltetelek-gyik
darabanth.com
H
Tétel kosárba rakva

Kosár értéke:

Vásárlás folytatása
  Pénztárhoz