Szobrok, kisplasztikák, plakettek Tételek száma: 112
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
3081805
12244
462
Sculptures, statuettes, plaques
Giovanni Varlese után: Halászfiú. Patinált ón, talapzat nélkül, jelzett, kopott, m: 37 cm 2805423
12245
462
11000
Afrikai fafaragás, falra akasztható, szép állapotban, h: 43 cm 2805424
12246
462
9500
Afrikai fafaragás, törzsi asszony, szép állapotban, h: 35 cm 3101713
12247
462
Sákjamuni Buddha. Réz, Tibet, XX. sz. első fele. Jelzés nélkül, m: 15,5 cm 2634646
12248
462
34000
Antik római jelenetet ábrázoló, domborműves fali dísztál. Öntöttvas, jelzés nélkül, d: 25,5 cm 2608752
12249
462
28000
Vadász puttó, tűzaranyozott ón figura, jelzés nélkül, kis kopásnyomokkal, m: 20,5 cm 3043001
12250
462
Czinege Edit: Kalapos lány. Terrakotta, jelzett, hibátlan 27 cm 3086654
12251
462
19000
Öreg Voltaire. Ferdinand Barbedienne (1810-1892) büsztje alapján készült XX. sz. eleji gipsz másolat. Jelzés nélkül, feketére mázolva, hibátlan, m: 24,5 cm 3054113
12252
462
6500
Kínai bölcs. Faragott zsírkő, minimális kopottsággal, m: 25,5 cm 3108068
12253
462
2 db részletgazdag réz bogár figura 6,5 cm, 11 cm 2977409
12254
462
Orosz női portré réz dombormű, falidísz, fa alapon 10x20 cm 2793296
12255
462
Gitározó bennszülött, műgyanta, kopásokkal, m: 16 cm Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig
100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig
200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig
500.000 Ft
10.000.000 Ft felett
1.000.000 Ft