Szobrok, kisplasztikák, plakettek Tételek száma: 112
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
3045371
12146
462
160000
Sculptures, statuettes, plaques
Adolfo Cipriani (1880-1930) Rokokó hölgy. Faragott alabástrom szobor. Jelzett, márvány talapzaton .Lejár róla 40 cm
Kikiáltási ár:
160 000 Ft
3108376
12147
462
90000
báró Vay Miklós (1828-1886): Deák Ferenc büszt. Bronz szobor,. Jelzett, Vay 1872. m: 35,5 cm 3029931
12148
462
120000
Kikiáltási ár:
120 000 Ft
3029519
12149
462
120000
Kikiáltási ár:
120 000 Ft
2929197
12150
462
60000
Csorvássy István (1912-1986): Hippokratész. Jelzéssel, kopással, m: 52 cm 3078806
12151
462
100000
Kikiáltási ár:
100 000 Ft
2965783
12152
462
80000
Franz Xaver Bergmann (1861-1936): Túzok. Hidegen festett bronz, 1900 körül, jelzett, m: 18,5 cm / Franz Xaver Bergmann (1861-1936) - "Bustards" This cold-painted bronze sculpture, crafted by Franz Xaver Bergmann around 1900 Vienna / Wiener bronze, 2965780
12153
462
80000
Franz Xaver Bergmann (1861-1936): Emu. Hidegen festett bronz, 1900 körül, jelzett, m: 15,5 cm / Wiener bronze, Franz Xaver Bergmann, signed 3109568
12154
462
28000
1964, Kucs Béla (1925-1984): Ivó lány szobrának korabeli gipsz másolata, talpazaton "rep: ábrahám" jelzéssel, alján jelzett. Kopással, 36x24x15 cm /// KIZÁRÓLAG SZEMÉLYES ÁTVÉTEL, NEM POSTÁZZUK! / ONLY PERSONAL COLLECTION AT OUR OFFICE! 3109550
12155
462
15000
Somogyi Árpád (1926-2008): Almát tartó lány. Festett terrakotta, jelzett, kis kopással, m: 24 cm 3109981
12156
462
42000
Olcsai Kiss Zoltán (1895-1981): Juhász. Patinázott bronz, márvány talapzaton. Jelzett, kis kopással, teljes m: 23 cm 3110692
12157
462
32000
Nyírő Gyula (1924-2005): Napozó akt. Terrakotta, jelzett, apró kopásnyomokkal, m: 23 cm Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig
100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig
200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig
500.000 Ft
10.000.000 Ft felett
1.000.000 Ft