Szobrok, kisplasztikák, plakettek

Tételek száma: 112

Madonna a kisdeddel faragott fa szobor, XX. sz. eleje. Jelzés nélkül 50 cm
12158.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
20

Turbános embert ábrázoló Faragott kő fali dísz 23 cm fa keretben
12159.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft

Akt. Jelzés nélküli műgyanta szobor. 31 cm
12160.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft

Jelzés nélkül: Bronz turul madár fa talapzaton. 20x22 cm
12161.

Kikiáltási ár:
8 500 Ft
23,04
26,56
10

Vaddisznó szobor. Bronz, fa talpazaton, vadász szobor jelzés nélkül. 26x19 cm
12162.

Kikiáltási ár:
20 000 Ft
54,20
62,50

2 db agár szobor párban. Bronz, bronz talapzaton 17x16 cm
12163.

Kikiáltási ár:
38 000 Ft
102,98
118,75

12164.

Kikiáltási ár:
70 000 Ft
189,70
218,75

Claude Michel Clodion (1738-1814) után. Lázadás. Bronz szobor, jelzett Clodion. bronz talapzaton. / after Claude Michel Clodion: Uprise. Bronze statue, signed. on marble pedestal 31 cm
12165.

Kikiáltási ár:
40 000 Ft
108,40
125,00

Öreganyó. Faragott fa szobor, jelzett: BJ, kopással, m: 22,5 cm
12166.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft

Fiú. Faragott fa szobor, jelzés nélkül, kopással, m: 18 cm
12167.

Kikiáltási ár:
4 200 Ft
11,38
13,13

12168.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft

Hordár. Faragott fa szobor, jelzés nélkül, kopással, m: 23 cm
12169.

Kikiáltási ár:
3 800 Ft
10,30
11,88

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig 100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig 200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig 500.000 Ft
10.000.000 Ft felett 1.000.000 Ft