Szobrok, kisplasztikák, plakettek Tételek száma: 112
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
3097743
12158
462
Sculptures, statuettes, plaques
Madonna a kisdeddel faragott fa szobor, XX. sz. eleje. Jelzés nélkül 50 cm 3099044
12159
462
Turbános embert ábrázoló Faragott kő fali dísz 23 cm fa keretben 3097749
12160
462
Akt. Jelzés nélküli műgyanta szobor. 31 cm 3097999
12161
462
8500
Jelzés nélkül: Bronz turul madár fa talapzaton. 20x22 cm 3098000
12162
462
Vaddisznó szobor. Bronz, fa talpazaton, vadász szobor jelzés nélkül. 26x19 cm 3097989
12163
462
38000
2 db agár szobor párban. Bronz, bronz talapzaton 17x16 cm 2909592
12164
462
70000
Ismeretlen művész: Megbokrosodott ló, patinázott öntött bronz, márvány talapzaton, jelzés nélkül, szép állapotban, m: 46 cm KIZÁRÓLAG SZEMÉLYES ÁTVÉTEL, NEM POSTÁZZUK! / ONLYPERSONAL COLLECTION AT OUR OFFICE! 3078818
12165
462
40000
Claude Michel Clodion (1738-1814) után. Lázadás. Bronz szobor, jelzett Clodion. bronz talapzaton. / after Claude Michel Clodion: Uprise. Bronze statue, signed. on marble pedestal 31 cm 3078808
12166
462
Öreganyó. Faragott fa szobor, jelzett: BJ, kopással, m: 22,5 cm 3079687
12167
462
4200
Fiú. Faragott fa szobor, jelzés nélkül, kopással, m: 18 cm 3079681
12168
462
Kertész. Faragott fa szobor, jelzés nélkül, sérült, m: 22 cm 3079677
12169
462
3800
Hordár. Faragott fa szobor, jelzés nélkül, kopással, m: 23 cm Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig
100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig
200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig
500.000 Ft
10.000.000 Ft felett
1.000.000 Ft