Szobrok, kisplasztikák, plakettek Tételek száma: 112
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
3045367
12183
462
32000
Sculptures, statuettes, plaques
A háború ístene kínai faragott fa szobor, kis hiánnyal, keze ragasztott m: 45 cm 3042596
12184
462
28000
Máté István (1952-2022): Absztrakt dísztál. Bronz, jelzett, kis kopással, d: 27 cm 3042581
12185
462
24000
Rácz Edit (1936- ): Szerelmesek. Terrakotta, jelzett, hibátlan, 30x16x12 cm 3048492
12186
462
Tibet, XX. sz., Imádkozó szerzetes. Faragott fa, jelzés nélkül, hibátlan, m: 20,5 cm 3041768
12187
462
Áttört aprólékos keleti csont faragás 24 cm 2173778
12188
462
Keleti bölcs faragott fa szobor 20 cm 3006596
12189
462
28000
Vass Áron (1891-1979): Medve. Engóbozott kerámia, jelzés nélkül, kis kopással, 25x11x17 cm /// Proveniencia: A beadó a művésztől kapta ajándékba. 2928496
12190
462
Szilaj ló. Patinázott fém szobor, jelzés nélkül, kis kopással, m: 32 cm 2928494
12191
462
Bronz ló szobor, fa talapzaton, jelzés nélkül, szép állapotban, m: 25 cm 2914500
12192
462
34000
Ágaskodó ló figura, tömör bronz, tüziaranyozott, jelzés nélkül, szép állapotban, m: 26,5 cm 2854818
12193
462
36000
1993 Mao Ce-tung szobor, jó állapotban, m: 23 cm 2760874
12194
462
28000
Jelzés nélkül (feltehetően olasz művész): Koldus. matt arannyal, hidegen festett, égetett agyag. Minimális lepattanásokkal, m: 47 cm. (Súlya miatt, csak személyesen lehet átvenni.) Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig
100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig
200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig
500.000 Ft
10.000.000 Ft felett
1.000.000 Ft