Szobrok, kisplasztikák, plakettek Tételek száma: 112
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
3079569
12170
462
Sculptures, statuettes, plaques
Kínai férfi. Faragott fa szobor, jelzés nélkül, kopással, kis hiánnyal, m: 24 cm 3079565
12171
462
Anya gyermekével. Faragott fa szobor, jelzés nélkül, kopással, m: 26 cm 3079474
12172
462
3200
Harsonás. Faragott fa szobor, jelzés nélkül, kopással, m: 25 cm 3082218
12173
462
Shiwan. Kína, XX. sz., mázas kerámia. Jelzés nélkül, hibátlan, m: 16 cm 3084528
12174
462
Törölköző női akt. Faragott fa, jelzés nélkül, kopással, m: 25 cm 3084522
12175
462
Pándi Kiss János (1905-1981): Fürdőző lány, terrakotta, jelzett, talpa restaurált, m: 26,5 cm 3078810
12177
462
Zsoké faragott fa, lakkozott. Sérült, több helyen 41x20 cm 3078809
12178
462
Manó és apó. 2 db faragott fa szobor, Kisebb sérülésekkel, kézzel festett 12 cm 3078807
12179
462
30000
Ismeretlen művész (Benczédi Sándor?): Táncolók. Samottos kerámia szobor. Jelzés nélkül 44x37 cm KIZÁRÓLAG SZEMÉLYES ÁTVÉTEL, NEM POSTÁZZUK! / ONLY PERSONAL COLLECTION AT OUR OFFICE! 3078814
12180
462
Asszonyka, Faragott fa szobor. Erdély. Jelzés nélkül. 13 cm 2971809
12181
462
14000
Afrikai férfi és nő. Faragott keményfa szobor pár, csont berakásokkal, minimális kopottsággal, jelzés nélkül, m: 31-32 cm 2999023
12182
462
2200
Anya gyermekével. Kézzel festett műgyanta, kopással, m: 18 cm Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig
100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig
200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig
500.000 Ft
10.000.000 Ft felett
1.000.000 Ft