Szobrok, kisplasztikák, plakettek Tételek száma: 112
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
2929222
12232
462
48000
Sculptures, statuettes, plaques
Csorvássy István (1912-1986): Szoptató rab anya. Faragott fa, akasztható, kopással, 58x40 cm 2929250
12233
462
40000
Csorvássy István (1912-1986): Székelyföldi mulatság. Faragott fa falikép. Jelzéssel, kopással, akasztáshoz lyukasztott. 52x41 cm 3104702
12234
462
Halárus fiú. cca 20. sz. első fele, francia, bronzírozott ón, jelzés nélkül, kopott, m: 33 cm 3105762
12235
462
24000
Bacchus. Bronz szobor, márvány talpazaton, jelzett: Leverier S. Kis kopással, m: 19,5 cm 3108171
12236
462
Ismeretlen szobrász: Nőszirom. Bronz, márvány talpazaton, m: 22 cm 3108722
12237
462
Csónakból horgászó fiú. Bronzírozott fém, márvány talapzaton, kopással, 34x17x24 cm 3108753
12238
462
Arhat. Ritka dehua porcelán, Kína, XX. sz., jelzett, a kézműves készítés jegyeit mutató applikált technikával, hibátlan, m: 14 cm 3108797
12239
462
Kenya 2 darab faragott keményfa szobor, egyik címkével jelzett, m: 28-30 cm 3108804
12240
462
Táncosnő. Rezin, jelzett, kis kopással, m: 39 cm 3108809
12241
462
Elefánt. Antik öntött bronz, ebonizált fa talapzaton. Jelzés nélkül. Szobor 14x9 cm, talapzat 16x16 cm 3108812
12242
462
24000
Demétre Chiparus után: Fiatal hölgy. Francia öntési pecséttel, jelzett, hibátlan, m: 34 cm 3108816
12243
462
36000
Demétre Chiparus után: Hölgy kalapban. Francia öntési pecséttel, márvány talpazaton, jelzett, hibátlan, m: 40,5 cm Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig
100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig
200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig
500.000 Ft
10.000.000 Ft felett
1.000.000 Ft