Szobrok, kisplasztikák, plakettek

Tételek száma: 112

Csorvássy István (1912-1986): Szoptató rab anya. Faragott fa, akasztható, kopással, 58x40 cm
12232.

Kikiáltási ár:
48 000 Ft
130,08
150,00

Csorvássy István (1912-1986): Székelyföldi mulatság. Faragott fa falikép. Jelzéssel, kopással, akasztáshoz lyukasztott. 52x41 cm
12233.

Kikiáltási ár:
40 000 Ft
108,40
125,00

Halárus fiú. cca 20. sz. első fele, francia, bronzírozott ón, jelzés nélkül, kopott, m: 33 cm
12234.

Kikiáltási ár:
8 000 Ft

Bacchus. Bronz szobor, márvány talpazaton, jelzett: Leverier S. Kis kopással, m: 19,5 cm
12235.

Kikiáltási ár:
24 000 Ft
65,04
75,00

Ismeretlen szobrász: Nőszirom. Bronz, márvány talpazaton, m: 22 cm
12236.

Kikiáltási ár:
8 000 Ft

Csónakból horgászó fiú. Bronzírozott fém, márvány talapzaton, kopással, 34x17x24 cm
12237.

Kikiáltási ár:
16 000 Ft
43,36
50,00

Arhat. Ritka dehua porcelán, Kína, XX. sz., jelzett, a kézműves készítés jegyeit mutató applikált technikával, hibátlan, m: 14 cm
12238.

Kikiáltási ár:
5 000 Ft

Kenya 2 darab faragott keményfa szobor, egyik címkével jelzett, m: 28-30 cm
12239.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft

Táncosnő. Rezin, jelzett, kis kopással, m: 39 cm
12240.

Kikiáltási ár:
8 000 Ft
21

Elefánt. Antik öntött bronz, ebonizált fa talapzaton. Jelzés nélkül. Szobor 14x9 cm, talapzat 16x16 cm
12241.

Kikiáltási ár:
16 000 Ft
43,36
50,00

Demétre Chiparus után: Fiatal hölgy. Francia öntési pecséttel, jelzett, hibátlan, m: 34 cm
12242.

Kikiáltási ár:
24 000 Ft
65,04
75,00
14

Demétre Chiparus után: Hölgy kalapban. Francia öntési pecséttel, márvány talpazaton, jelzett, hibátlan, m: 40,5 cm
12243.

Kikiáltási ár:
36 000 Ft
97,56
112,50

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig 100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig 200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig 500.000 Ft
10.000.000 Ft felett 1.000.000 Ft