Szobrok, kisplasztikák, plakettek

Tételek száma: 112

Hélene Leon Bertaux ( 1825 - 1909 ): Fürdőző lány, lepkével. Bronz, jelzett, márvány talapzaton. sz? 29 cm, m: 26 cm
12220.

Kikiáltási ár:
50 000 Ft
135,50
156,25

Sarasvati a művészetek istene. Faragott keményfa szobor 23 cm
12221.

Kikiáltási ár:
6 000 Ft

Három grácia. Mázas kőcserép, cca XX. sz. eleje, sérülésekkel, m: 28,5 cm
12222.

Kikiáltási ár:
5 000 Ft
13

Eőry Miklós (1934-2003): Férfi fej. 1961. Kerámia, jelzett, kis pattogzással, m: 32 cm /// KIZÁRÓLAG SZEMÉLYES ÁTVÉTEL, NEM POSTÁZZUK! / ONLY PERSONAL COLLECTION IN OUR OFFICE!
12223.

Kikiáltási ár:
5 000 Ft

Kisfaludy Strobl Zsigmond (1884-1975): Trianon szoborcsoport alakjai - Észak. Engóbozott kerámia, sérülésekkel, alak kezén hiánnyal, jelzett, m: 25 cm
12224.

Kikiáltási ár:
60 000 Ft
162,60
187,50

Percz János (1920-2000): Éneklő lány. Bronz plasztika. m: 26 cm, Jelzés nélkül
12225.

Kikiáltási ár:
20 000 Ft
54,20
62,50
25

Edgar Degas: La Petite Danseuse de Quatorze Ans (Tizennégy éves kis táncosnő) szobrának hivatalos bronz utánöntése. Kis kopással, m: 14 cm
12226.

Kikiáltási ár:
12 000 Ft

Nevető Buddha. Faragott fa, kis kopással, m: 14,5 cm
12227.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft

Afrikai nő. Márvány, kis kopással, m: 16,5 cm
12228.

Kikiáltási ár:
3 600 Ft
9,76
11,25

Kucs Béla (1925-1984): Olvasó nő. Kerámia, jelzett, minimális kopottsággal, m: 28 cm
12229.

Kikiáltási ár:
20 000 Ft
54,20
62,50

Olcsai Kiss Zoltán (1895-1981): Lenin. Bronzírozott műgyanta, talapzaton. Jelzett, minimális kopással, m: 20 cm
12230.

Kikiáltási ár:
20 000 Ft
54,20
62,50

Csorvássy István (1912-1986): Ősz Székelyföldön. Faragott fa falikép. Jelzéssel, kopással, 50x35 cm
12231.

Kikiáltási ár:
48 000 Ft
130,08
150,00

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig 100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig 200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig 500.000 Ft
10.000.000 Ft felett 1.000.000 Ft