Szobrok, kisplasztikák, plakettek Tételek száma: 112
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
3102746
12220
462
50000
Sculptures, statuettes, plaques
Hélene Leon Bertaux ( 1825 - 1909 ): Fürdőző lány, lepkével. Bronz, jelzett, márvány talapzaton. sz? 29 cm, m: 26 cm 3103234
12221
462
Sarasvati a művészetek istene. Faragott keményfa szobor 23 cm 3101517
12222
462
Három grácia. Mázas kőcserép, cca XX. sz. eleje, sérülésekkel, m: 28,5 cm 3101654
12223
462
Eőry Miklós (1934-2003): Férfi fej. 1961. Kerámia, jelzett, kis pattogzással, m: 32 cm /// KIZÁRÓLAG SZEMÉLYES ÁTVÉTEL, NEM POSTÁZZUK! / ONLY PERSONAL COLLECTION IN OUR OFFICE! 3102411
12224
462
60000
Kisfaludy Strobl Zsigmond (1884-1975): Trianon szoborcsoport alakjai - Észak. Engóbozott kerámia, sérülésekkel, alak kezén hiánnyal, jelzett, m: 25 cm 3103462
12225
462
Percz János (1920-2000): Éneklő lány. Bronz plasztika. m: 26 cm, Jelzés nélkül 3101747
12226
462
Edgar Degas: La Petite Danseuse de Quatorze Ans (Tizennégy éves kis táncosnő) szobrának hivatalos bronz utánöntése. Kis kopással, m: 14 cm 3102107
12227
462
Nevető Buddha. Faragott fa, kis kopással, m: 14,5 cm 3104320
12228
462
Afrikai nő. Márvány, kis kopással, m: 16,5 cm 3103693
12229
462
Kucs Béla (1925-1984): Olvasó nő. Kerámia, jelzett, minimális kopottsággal, m: 28 cm 3103697
12230
462
Olcsai Kiss Zoltán (1895-1981): Lenin. Bronzírozott műgyanta, talapzaton. Jelzett, minimális kopással, m: 20 cm 2929237
12231
462
48000
Csorvássy István (1912-1986): Ősz Székelyföldön. Faragott fa falikép. Jelzéssel, kopással, 50x35 cm Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig
100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig
200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig
500.000 Ft
10.000.000 Ft felett
1.000.000 Ft