Nyomtatványok

Tételek száma: 300

1942 Magyar Futár, Rajniss Ferenc lapja 3 db száma: II. évf. 1., 2., 4. sz. Változó állapotban, sérülésekkel.
18238.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft

1942 Magyar Futár, Rajniss Ferenc lapja 3 db száma: II. évf. 8., 12., 13. sz. Változó állapotban, sérülésekkel.
18239.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft

1942 Levente oktatási anyag. 11. sz. fogalkozási anyag. Bizalma, sorszámozott. 44p. papírborítóval
18240.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft

1942 Wehrmacht katona utazási jegye Athénból Belgrádba.
18241.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft

1942 Idegenforgalmi eseménynapló az 1942. évre Budapesten és Magyarországon. Bp., é.n., Budapest Székesfőváros Idegenforgalmi Hivatala Kiadói papírkötés, jó állapotban.
18242.

Kikiáltási ár:
1 400 Ft

1942 Bp., Meghívó a Magyar Művelődés Házában 1942. március 15-én rendezett szabadságünnepre, műsorral, kissé foltos, 2 sztl. lev.
18243.

Kikiáltási ár:
1 600 Ft

1942 Meghívó a Magyar Görögkatolikus Egyetemi és Főiskolai Hallgatók Vasvári Pál Köre által rendezett műsoros családi estre, díszes dombornyomott címerrel, jó állapotban, 20x13 cm
18244.

Kikiáltási ár:
1 600 Ft

1942 Országos törvénytár a városi orvosokról szóló törvény szövegével. 22p.
18245.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft

18246.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft

1943 Magyar Futár, Rajniss Ferenc lapja 3 db száma: III. évf. 39., 45., 47. sz. Változó állapotban, sérülésekkel.
18247.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft

1943 Magyar Futár, Rajniss Ferenc lapja 3 db száma: III. évf. 41., 42., 43. sz. Változó állapotban, sérülésekkel.
18248.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft

1943 Magyar Futár, Rajniss Ferenc lapja 3 db száma: III. évf. 1., 2., 3. sz. Változó állapotban, sérülésekkel.
18249.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig 100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig 200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig 500.000 Ft
10.000.000 Ft felett 1.000.000 Ft