Nyomtatványok

Tételek száma: 300

cca 1940 The Pioneer - Organ of public interest c. folyóirat 16p. Hungary c. könyv 8 oldalas nyomtatvány
18214.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft

cca 1940 La Hongrie képes reklám nyomtatvány. 16p.
18215.

Kikiáltási ár:
3 400 Ft
9,21
10,63

cca 1940 Heinrich Wenter Braurei Kronenburg Dortmund sörfőzde működési szabályzata 23p. / Brewery operating regulations
18216.

Kikiáltási ár:
5 000 Ft

1940 Dunaharaszti, Rötzer Lénárd zártkörű báljának meghívója
18217.

Kikiáltási ár:
8 000 Ft

1940 A Dunántúli közművelődési Egyesület az 1940. évben. Bp., 32p.
18218.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft

cca 1940 7 db klf grafikus dísztávirat
18219.

Kikiáltási ár:
2 800 Ft

cca 1940 IBUSZ utazások képes katalógus. 16p.
18220.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft

18221.

Kikiáltási ár:
7 000 Ft
18,97
21,88

18222.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft

cca 1940 A Magyar Színház nézőtere. Gáti litográfia. Nagy méretű alaprajz 60x70 cm
18223.

Kikiáltási ár:
4 000 Ft

18224.

Kikiáltási ár:
5 000 Ft

1941-1942 Dr. Széll Sándor: Halics és Kárpátalja. Különlenyomat ,,A Vármegye" 1941. december 10-iki számából. + Szeged heraldikai jelvényei. Különlenyomat a "Városok Lapja" 1942. évi 12-ik számából. 1 p.+ 2 p. Az egyik lap széle kissé sérült.
18225.

Kikiáltási ár:
2 600 Ft
7,05

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig 100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig 200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig 500.000 Ft
10.000.000 Ft felett 1.000.000 Ft