Nyomtatványok Tételek száma: 300
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
3110936
18214
462
Printed Materials
cca 1940 The Pioneer - Organ of public interest c. folyóirat 16p. Hungary c. könyv 8 oldalas nyomtatvány 3110987
18215
462
3400
Printed Materials
cca 1940 La Hongrie képes reklám nyomtatvány. 16p. 3049686
18216
462
Printed Materials
cca 1940 Heinrich Wenter Braurei Kronenburg Dortmund sörfőzde működési szabályzata 23p. / Brewery operating regulations 3026599
18217
462
Printed Materials
1940 Dunaharaszti, Rötzer Lénárd zártkörű báljának meghívója 2700656
18218
462
Printed Materials
1940 A Dunántúli közművelődési Egyesület az 1940. évben. Bp., 32p. 3101075
18219
462
Printed Materials
cca 1940 7 db klf grafikus dísztávirat 3101573
18220
462
Printed Materials
cca 1940 IBUSZ utazások képes katalógus. 16p. 2829384
18221
462
Printed Materials
1940 Magyar Királyi Belügyminisztérium személyzeti beosztása, hajtásnyommal, lapszéli apró sérülésekkel, 63x74 cm 3081009
18222
462
Printed Materials
1940-1943? A Pénztári Orvosok Lapja nevű havilap, az Országos Orvosi Nyugdíj- és Segélyező Intézet hivatalos közlönyének I. évf. 1-7. sz. teljes évfolyam. + II. évf. 1-12 sz.teljes évfolyam. + III. évf. 1 sz. Szerk.: Borbély Mihály. + További 24 szám, de évszám és egyéb jelölés nélkül. Ezek hiányosak. Átkötött félvászon-kötésben. 3103368
18223
462
Printed Materials
cca 1940 A Magyar Színház nézőtere. Gáti litográfia. Nagy méretű alaprajz 60x70 cm 3101916
18224
462
Printed Materials
cca 1940 Haidekker Sándor gyárának és a környéknek (Bp., Fogarasi út 56-58) helyszínrajza. 90x70 cm 3091688
18225
462
Printed Materials
1941-1942 Dr. Széll Sándor: Halics és Kárpátalja. Különlenyomat ,,A Vármegye" 1941. december 10-iki számából. + Szeged heraldikai jelvényei. Különlenyomat a "Városok Lapja" 1942. évi 12-ik számából. 1 p.+ 2 p. Az egyik lap széle kissé sérült. Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig
100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig
200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig
500.000 Ft
10.000.000 Ft felett
1.000.000 Ft