Nyomtatványok

Tételek száma: 300

18347.

Kikiáltási ár:
10 000 Ft

Doboznyi többszáz darabos ismertető, térkép, képeslap, boríték tétel, vegyesen
18348.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft

18349.

Kikiáltási ár:
3 600 Ft
9,76
11,25

Egy doboznyi szentkép, benne kevés litho, nagyrészt régiek, kb 100 db
18350.

Kikiáltási ár:
4 000 Ft

Vegyes szabásminta-gyűjtemény
18351.

Vegyes szabásminta-gyűjtemény

Kikiáltási ár:
2 000 Ft

Lukács Kávéház, Cukrászda étlapja
18352.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft

Vegyes papírrégiség tétel: okmányok, levelezőlapok, reklám, stb
18353.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft

Amíg a mentők megérkeznek - Elsősegélynyújtás közúti baleseteknél. Az Országos Közlekedésbiztonsági Tanács és a Magyar Vöröskereszt tájékoztató kiadványa, 19x15 cm
18354.

Kikiáltási ár:
1 400 Ft

9 darab gyermeket ábrázoló kartonkép. Kopással, m: 12-13 cm
18355.

Kikiáltási ár:
8 000 Ft

cca 1930 Fülöpszállás, Pápa, Vác falukutató kiállítás 3 db reklám nyomtatvány és meghívó
18356.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft

Literatura. Beszámoló a szellemi életről. Szerkeszti Supka Géza. I. évfolyam, 1-12. szám (1926. januárius-december). Budapest, 1926. Hungaria ny. 460 + [104] p. A Supka Géza író, szerkesztő, az ünnepi Könyvhét megszervezőjének gondozásában napvilágot látott Literatura folyóirat 1926-1938 között megjelenő, színvonalas irodalmi és művészeti periodika volt, mely egyaránt kívánta az író, az olvasó, a könyvkiadó és a magyar könyv érdekét szolgálni. A művészi rajzokkal, karikatúrákkal illusztrált irodalmi magazin felhívta a figyelmet a hazai és külföldi könyvújdonságokra, a szépirodalom, a képzőművészet és a tudományos szakirodalom kiemelkedő eseményeire. A tágabb értelemben vett irodalmi élettel foglalkozó lap nem foglalkozott a politikai szekértáborokkal, éppúgy méltatta Herczeg Ferenc újabb köteteit, ahogyan a nyugatos irodalmi termést is, művelődéstörténeti és társadalomelméleti cikkeket egyaránt közölt, egyaránt bemutatta az olasz fasiszta politika alaptéziseit és a haarlemi fekete kultúra szárba szökkenését, Henry Ford és James Joyce jelentőségét egyaránt elismerte. A lapszámok terjedelme 32-36 oldal, a decemberi számé 64 oldal, minden lapszámban oldalszámozáson kívül bőséges válogatás a magyar, olasz, német, francia és angol nyelvű könyvújdonságokból. Aranyozott, vaknyomásos, enyhén foltos kiadói egészvászon kötésben, valamennyi lapszám illusztrált első és hátsó borítója bekötve (Lantos Rt., Budapest).
18357.

Kikiáltási ár:
5 000 Ft

1953 3 db Szabad Nép benne 2 Sztálin halála és Rajk újratemetése
18358.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig 100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig 200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig 500.000 Ft
10.000.000 Ft felett 1.000.000 Ft