Nyomtatványok

Tételek száma: 300

18286.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft

1962 Labdarúgás c. folyóirat 5 db száma: VIII. évf. 4., 7., 10., 11., 12. sz., 1962. április-december. Fekete-fehér fotókkal a címlapokon a Vasas bajnokcsapata, Mészöly Kálmán, stb. Kiadói tűzött papírkötés, nagyrészt jó állapotban.
18287.

Kikiáltási ár:
3 200 Ft
8,67
10,00

18288.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft

1965 "Boldog új évet kíván Füles", Ruszkay György (1924-1998) grafikája. Nyomat, papír, hajtásnyommal, 22x9,5 cm
18289.

Kikiáltási ár:
1 600 Ft

1966 Táborozási, kirándulási és túrázási szabályzat. A Magyar Úttörők Szövetsége szabályzatai 4. sz. Tűzött papírkötés, jó állapotban, 36 p.
18290.

Kikiáltási ár:
1 600 Ft

1966 3 db vintage női divatkép, ofszet nyomat, papír, 34x24 cm
18291.

Kikiáltási ár:
2 800 Ft

1966 Film-Színház-Muzsika folyóirat majd nem teljes évfolyama, 10 szám hiányzik (2,3,5,7,8,9,15,18,36,41.) Egybekötve. Átkötött félvászon - kötés.
18292.

Kikiáltási ár:
800 Ft

1966 Bp., VIII. Atlétikai Európa-bajnokság, 2 db reklámlap / prospektus + 1 db belépőjegy
18293.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft

1966 Ludas Matyi XXII. évf. 9 db száma, többek közt Sajdik Ferenc, Hegedűs István és Toncz Tibor rajzaival, vegyes állapotban (egy szám hiányos)
18294.

Kikiáltási ár:
2 600 Ft
7,05

1968 Az Esti Hírlap 2 db száma, XIII. évf. 197. és 198. sz., 1968. aug. 22-23., mindkettő címlapján a csehszlovákiai forradalom híreivel
18295.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft

1968-as prágai tavasz és a francia eseményeket tárgyaló újságok (Népszabadság.)
18296.

Kikiáltási ár:
2 400 Ft

ca 1970 Csömör Deák Ferenc utca ház bontási és építési terve 3 db kb 50x36 cm
18297.

Kikiáltási ár:
3 400 Ft
9,21
10,63

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig 100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig 200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig 500.000 Ft
10.000.000 Ft felett 1.000.000 Ft